Nie vždy muž povie na rovinu, že má o teba záujem a že by ťa dokonca chcel pozvať na romantické rande, kde by ste sa mohli ešte viac zblížiť a ktovie, čo by všetko z toho mohlo vzniknúť. Ale nepredbiehajme. Vráťme sa späť k rande. Expertka na lásku doktorka Diana Kirschner vo svojom blogu prezradila zo skúseností, aké signály hádže chlap, keď by si rád vyšiel von so ženou a spoznal ju.

Ako teda zistíš, že má o teba záujem, keď ti to nepovedal priamo? No, v dnešnom článku ti prinášame tipy, ktoré ti môžu pomôcť túto záhadu vyriešiť.

Stalo sa ti niekedy, že ti chalan, muž, nazvime ho, ako chceme, povedal niečo v tom zmysle, že potrebuje niečo od teba a ako poďakovanie ťa chce niekde pozvať? Áno, aj to je jedna z vecí, ktorú robia muži. Dôležité je si všímať aj tieto nasledovné faktory, úsmev, konverzáciu a správanie sa v tvojej prítomnosti.

Ak sa na teba usmieva, je to dobrý signál. Značí to, že si ho zaujala a jeho pozornosť je venovaná tebe. Čo sa týka konverzácie, tým ti dáva najavo, že sa chce o tebe dozvedieť omnoho viac. I keď ti hneď nepovedal, drahá moja, poď so mnou von. Je k tebe až príliš milý, teda milší ako ostatným? Na to nepotrebujeme vysokú školu, aby sme zistili, v čom to spočíva.

Totižto mnohokrát sa stane, že keď muža zaujme žena, vie byť dosť vystresovaný a narobiť si i pár trapasov. Keď je zo ženy namäkko, môže začať koktať alebo začne rozprávať také hlúposti, že nejedna žena by si mohla myslieť „oh môj bože, čo je toto za hlupáka“. A nie, nie sú to len scény z filmoch. Ono sa to deje aj v skutočnosti.

Aj muž má svoju „krehkú“ stránku, ktorú väčšinou ukazuje žene, s ktorou to myslí vážne a inak ako len na krátky flirt. Či sú teda muži naozaj jednoduché stvorenia, ako sa o nich píše, je diskutabilné. Že áno. Asi sa zhodneme, že aj oni v sebe skrývajú mnohokrát záhady.

Zdroj: lovein90days.com/dianakirschner

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.