Možno si za svoj život stretla množstvo chlapov, ktorí o sebe tvrdili, akí sú nebojácni a úprimní. Keď však príde na city, sú celkom iní. Priam až bojazliví. Samozrejme, česť výnimkám. Lenže presne kvôli takýmto situáciám sa my ženy trápime, či nás majú vôbec radi alebo nám nevedia na rovinu povedať, že nemajú záujem. Portál Elite daily, Rel rules a Cosmopolitan uviedli tieto znaky, podľa ktorých sa mu skutočne páčiš.

Nikdy ťa nemá dosť a stále vymýšľa niečo nové

Vôbec nie je dôležité, koľkokrát do týždňa ste spolu. Ale čím viac, tým lepšie. Jednoducho sa tvojej prítomnosti nedokáže nabažiť, a preto mu záleží na tom, čo budete robiť. Chce si ťa udržať a očariť. Priznajme si, dokáže to byť riadne príťažlivé. Chlap, ktorý sa snaží? To je pre ženu priam raj.

Zároveň sa venuje iba tebe. To znamená, že keď ste spolu, tak všetky technológie idú stranou. Rozprávate sa dlhé hodiny a sem-tam si vymeníte letmé dotyky. Vtedy si môžeš byť úplne istá, že kvôli tebe šalie.

Plne sa ti venuje, aj keď fyzicky nie ste spolu

Nie je to milé? Zavolá ti len tak uprostred dňa, aby ťa na chvíľu počul a dozvedel sa, aký si mala deň. Aj toto je prejav jeho náklonnosti. Okrem toho sa ti nebojí posielať viacero správ naraz. Dáva ti tak najavo, že mu chýbaš a je schopný to aj priamo vysloviť. Má ťa rád, páčiš sa mu a zaujíma sa o teba. Čo viac si priať.

Je trošku bojazlivý

Každý z nás mohol zažiť v predchádzajúcich vzťahoch všeličo. Alebo celkovo v živote. Ak je zo začiatku tichší pri vážnych témach, nedávaj mu to za vinu a načúvaj mu. Časom sa ti môže zdôveriť s tým, čo ho skutočne ťaží a prečo je pre neho tak ťažké sa bezhlavo na niekoho naviazať. Ak nie je celkovo zhovorčivý typ, ale predsa ťa ma rád, určite ti to dokáže jeho činmi. Možnože nedokáže hovoriť o svojich citoch, pretože si ich sám neuvedomuje, hoci tam už dávno sú.

Ťažko sa mu znáša predstava teba a iného chlapca

Aj keď je menej komunikatívny, môže ho vnútri nepríjemne škrieť, že sa máš stretnúť s iným chlapcom. Nie ste oficiálne spolu a nie si ani jeho majetok. To však neznamená, že by si ťa nemal strážiť. Ak by si zachoval tvár flegmatika, ktorému by na oko bolo všetko jedno, nevysielalo by to dobré signály. Keď teda vidíš, že stŕpne vždy, keď vyslovíš meno iného chlapca, môžeš byť pokojná. Naozaj sa mu páčiš.

Konverzácia nemá konca

Ak sa s tebou rozpráva, ako s dlhoročným kamošom a tempo vašej komunikácie je uvoľnené, buď len rada. V mužskom svete to znamená, že sa ťa snaží spoznať z každého uhla. Zaujíma ho všetko. Od veľkosti tvojich topánok až po hudobný vkus. Nepotrebuje konverzáciu zbytočne zdržiavať niekoľkohodinovým neodpisovaním. Páčiš sa mu a chce ťa spoznať. Bodka.

Nedokáže z teba spustiť oči

Keď sa namiesto on-line priestoru stretnete konečne niekde vonku, môžeš zbadať hneď ďalší prejav jeho náklonnosti. Nech už rozprávaš o čomkoľvek, nemôže od teba odtrhnúť zrak. Neustále sa snaží udržiavať očný kontakt a chce, aby ti s ním bolo dobre. Práve preto aj robí menšie kroky do budúcna.

Pozval ťa nenápadne na nejakú akciu? Napríklad na blížiaci sa koncert alebo iné dôležité podujatie? Ak áno, znamená to, že to s tebou myslí vážne a nebojí sa s tebou ukazovať na verejnosti. Vtedy si môžeš byť istá, že ho naozaj priťahuješ.

Zdroj: Elite daily, Rel rules a Cosmopolitan

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.