Muž objíma ženu v klobúku zozadu
Unsplash/Alison Erickson

Si vo vzťahu, no niekedy sa zamýšľaš nad tým, ako na tom vlastne si? Si naozaj šťastná alebo si to iba namýšľaš? Pripravili sme si pre teba 7 jednoduchých otázok, ktoré ti pomôžu v tom, aby si odhalila pravdu. Možno z nej budeš zaskočená, no možno ťa príjemne prekvapí.

Dôležité je, aby si bola k sebe fakt úprimná a nad odpoveďami sa príliš nezamýšľala. Povedz to, čo ti ako prvé napadne, pretože práve tá odpoveď bude najautentickejšia.

Si pripravená odhaliť pravdu o tom, či si vo vzťahu naozaj šťastná? 

Som vo vzťahu sama sebou?

Môžeš byť sebou a robiť kedykoľvek to, čo si zmyslíš? Alebo sa zamýšľaš nad tým, čo robíš a hovoríš, aby si zanechala dobrý dojem a aby si o tebe tvoj priateľ nemyslel niečo zlé? Spokojnosť a šťastie do vzťahu prinesie práve prvá možnosť. Až keď budeš sama sebou, tak sa budeš môcť skutočne uvoľniť.

Nachádzame spoločnú reč?

Máte sa o čom rozprávať alebo sú vaše večery skôr v tichosti alebo pri telke? Bez komunikácie to vo vzťahu nejde, nech si hovorí kto chce, čo chce. A spoločnou rečou nemyslíme iba to, čo si dáte na obed. Mali by ste sa vedieť porozprávať aj do hĺbky.

Máme rovnaké záľuby?

Samozrejme, že každý z vás má právo na vlastné záujmy a koníčky, no niektoré by ste mali mať predsa len rovnaké. Je dôležité, aby ste trávili čas aj spoločne, inak by ste sa mohli odcudziť.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating