Ešte stále sa spamätávaš z predošlého rozchodu? Alebo si už dlhší čas single a už by si aj chcela nejaký nový vzťah? Si už ale skutočne pripravená? Pripravili sme si pre teba krátky kvíz, v ktorom zistíš, ako na tom naozaj si.

Pri odpovedaní buď naozaj úprimná a neodpovedaj tak, aby si dosiahla výsledok, ktorý by si chcela počuť. Tým neoklameš nikoho iného, len sama seba. A načo by si také niečo robila. Ak ešte nie je čas, jednoducho to je tak.

Ako dlho si už bez partnera?

Ako ste sa rozišli s bývalým?

Ako zvykneš tráviť svoj voľný čas?

Aké je podľa teba dokonalé rande?

Si ochotná vymeniť single život za prispôsobenie sa aj niekomu inému?

Môže sa na teba priateľ vo všetkom plne spoľahnúť?

Vo vzťahu hráte každý sám za seba alebo by ste mali byť ako tím?

Si už naozaj pripravená na vážny vzťah?
Ešte by si radšej mala počkať.
Podľa tvojich odpovedí si dosť neistá a ešte sama nevieš, čo od života chceš. Ak si aj niekoho nájdeš, budeš ho stále porovnávať so svojím bývalým a skôr či neskôr sa stane niečo, pre čo sa rozídete. Na dlhodobý vzťah musíš mať najskôr vyriešené všetko v sebe, až potom môžeš hľadať niekoho, kto bude tvojou chýbajúcou polovičkou.
Áno, už si naozaj pripravená!
Gratulujeme, tvoje odpovede nasvedčujú, že už si pripravená a s otvorenou náručou môžeš privítať nového chlapa vo svojom živote. Nebehaj za nimi ale za každú cenu. To, že už si pripravená, neznamená, že hneď musíš s niekým byť. Na dobré sa oplatí počkať a pri dlhodobom partnerovi to platí dvojnásobne. Tak veľa šťastia! 🙂
Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.