…Prepáč… Všetko sa zdá tak jednoduché, ale v skutočnosti všetko je tak neskutočne komplikované!

Ospravedlňujem sa za to, že nedokážem ovládať svoje city, emócie a som až príliš impulzívny človek, ktorý sa riadi srdcom a nie rozumom. Ospravedlňujem sa za to, že som porušila pravidlá našej hry a celý náš vzťah založený na priateľstve sa akosi pokazil. Mrzí ma to, ale už viac nedokážem byť len tvojou priateľkou. Viem, že je dobré, že si to jednoducho ukončil, opustil si ma! Ale musím ti povedať jedno…. veľmi mi chýbaš!

zdroj: Pexels.com

Neprejde deň, možno aj hodina, aby som na teba nemyslela. Všetko mi ťa pripomína a to je najhoršie! Prosím ťa vráť sa, chcem ťa späť. Uvedomila som si, že lepšie je vidieť ťa zriedka ako vôbec. Chcem ti povedať, že si sebec namotal si ma tak dokonale na seba, že ťa potrebujem tak veľmi ako narkoman drogu. Nepýta si ťa moje telo, pýta si ťa moja duša!

Strávila som s tebou moju rannú mladosť! S tebou som začala objavovať, zdieľať môj skutočný život. Prvé sklamania, lásky, bozky, city, emócie, konflikty… Patríš medzi šťastlivcov, ktorí ma videli plakať! Si pre mňa príliš vzácna bytosť! Len tebe som bola schopná odpovedať uprostred noci na správy, ktoré nemali žiadnu pointu. Len s tebou som bola schopná zdieľať moje sny. Milovala som spôsob akým sme viedli naše rozhovory. Pamätáš nie raz sa stalo, že náhodní prísediaci prestali rozprávať a počúvali o čom sa rozprávame. To sa mi stalo len s tebou. Len s tebou som mala pocit, že konečne vediem zmyslu plné konverzácie!

zdroj: Pexels.com

Ľudí ako si ty, človek stretne len zriedka a niekedy vôbec za celý život. Si pre mňa zvláštnym stvorením, a preto ťa žiadam, prosím ťa vráť sa. Ak som sa s tebou aj zvykla hádať tak to len preto, lebo pre mňa znamenáš viac ako ktokoľvek iný a preto pri tebe nie som schopná len mávnuť rukou. Bol si jediný po dlhom čase, ktorý vedel, že mi niečo je bez toho, aby sa ma opýtal. Stačil ti jediný pohľad a bez otázok si len podišiel a objal si ma tak silno ako si to vedel len ty. Milujem tvoje objatia! Všetok stres, strach, úzkosť pominuli vďaka tebe!

zdroj: Pexels.com

Bol si pre mňa jediný, s ktorým som sa rozprávala ako sama so sebou. Vedel si ako získať moje srdiečko, ako sa mi dostať pod kožu a za to ťa ľúbim a nie som schopná prestať! Dúfam, že mi veríš, keď ti hovorím, že mi naozaj chýbaš! Je to zatiaľ asi najväčšia bolesť, ktorú som zažila. Väčšia ako, keď mi zašívali ruku, väčšia bolesť ako u zubára. Táto bolesť ďaleko presahuje fyzickú bolesť. Ak mám byť úprimná radšej by som prežila autonehodu ako stratu teba! Je to ako vírus proti, ktorému momentálne bojujem, ale nemám žiadnu vakcínu!

Neviem či si mi darom alebo prekliatím! Vedel si o mne všetko a napriek tomu si ma mal rovnako rád. To je niečo nezaplatiteľné! Nehral si sa somnou ako podaktorí džentlmeni. Vzdialil si sa odo mňa na míle ďaleko, ale aspoň som si uvedomila, že si alebo si bol v mojom živote skalou a všetko ostatné čo mu som venovala pozornosť bol len číri piesok. A teraz mi je to ľúto! Prepáč!

Konečne rozumiem čo znamená milovať nadovšetko!

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.