Pripravená na manželstvo

Myslíš, že by si bola pripravená na manželstvo práve teraz? Či už sa nachádzaš v dlhoročnom vzťahu a si si istá, že áno alebo si single a o svadbe ani nepremýšľaš. Otázky v tomto kvíze ťa poriadne preveria a ukážu ti, aká je pravda.

Akú chceš mať svadbu?

Plánovala si si niekedy vlastnú svadbu vo svojej hlave?

Kam by si išla po práci?

Rada varíš?

Žena musí variť každý deň. Súhlasíš?

Tvojmu partnerovi sa nepáči tvoja práca. Čo urobíš?

Zistila si niečo nepríjemné o minulosti tvojho partnera. Tvoja reakcia?

Partner musí kvôli práci na rok odcestovať do iného mesta. Ako zareaguješ?

Si pripravená na manželstvo práve teraz? 8 otázok, ktoré ťa preveria
SI NA 100 % PRIPRAVENÁ.
A bola by si ideálnou manželkou alebo by si sa veľmi snažila takou byť. Nuž, už len nájsť toho pravého. Alebo ho už máš?
AJ BY SI CHCELA, ALE EŠTE SI CHCEŠ UŽIŤ SVOJU SLOBODU.
Občas nad tým premýšľaš a uvedomuješ si, že niekedy určite príde čas, keď budeš chcieť sa vydať. Ale je ti dobre aj tak, neponáhľaš sa do nejakého záväzku a užívaš si svoju slobodu.
VÔBEC NIE SI PRIPRAVENÁ.
Keď o tom niekto rozpráva, tak radšej odídeš do druhej miestnosti, len aby si toto všetko nemusela počúvať. Nechápeš, prečo to tak strašne chce skoro každá žena. Tebe je dobre aj takto.

V našom staršom článku nájdeš 3 neklamné znaky, vďaka ktorým zistíš, že tvoj partner premýšľa nad manželstvom s tebou. Možno svadba bude oveľa skôr, ako si čakala. 

Ak už svadbu plánujete, máme pre teba pripravených 7 jednoduchých tipov, ako naplánovať a zvládnuť svadbu bez stresu. Naplánovať dokonalú svadbu nemusí byť také vyčerpávajúce.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieKvízy