Pexels/Liliana Drew

Organizovanosť, upratovanie a poriadok. To je vo väčšine prípadov ženská záležitosť. Samozrejme, nájdu sa aj muži, ktorí radi upratujú, ale o tých teraz nie je reč.

V tomto článku ti odhalíme ženské znamenia, ktoré milujú upratovanie a neznášajú chaos. Radíš sa k nim aj ty?

Panna

Žena v znamení Panny má rada poriadok a systematickosť. Všetky veci musia mať svoje miesto a keď to tak nie je, vie vyvolať poriadnu hádku. Na svet sa díva realisticky a väčšinou uvažuje skôr negatívne, než pozitívne – nemá tendenciu si veci prikrášľovať. Neznáša chaos, pretože sa v ňom necíti dobre. Potrebuje svoje bezpečné (a upratané) miesto, v ktorom by si mohla dokonale oddýchnuť.

Lev

Levica je podobná Panne, pretože neporiadok jej prekáža a nedokáže sa v ňom uvoľniť. Aby bola produktívna a pracovala na svojich úlohách, musí mať všetko upratané a nikde nesmie byť ani smietka.

Je perfekcionistka a preto si môžeš všimnúť, že táto žena s deťmi čaká. Vie, že pri nich je neporiadok dennodenne a nedá sa stále upratovať dokonale, preto na to musí nazbierať dostatok odvahy. Dovtedy sa snaží upratovať v každej voľnej chvíli, pretože ju to upokojuje.

Ryby

Citlivá žena v tomto znamení rada pracuje vo dvojici. Neprekáža jej kolektív, pretože si môžu úlohy ľahko rozdeliť a nie je toho potom veľa. Upratovanie nepatrí medzi jej obľúbené činnosti, no miluje poriadok a čisté prostredie.

Keď niekde vládne chaos a nepokoj, necíti sa chránene a má potrebu upratovať aj napriek tomu, že sa jej nechce. Keď totiž to nevie nájsť svoje veci a všetko má rozhádzané, bude nervózna a nevie sa upokojiť.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy