Hovorí ti niečo meno Katarína Balážiová? Pod jej oficiálnym menom ju poznajú možno len verní fanúšikovia, no väčšina ostatných ju určite pozná pod prezývkou Becca. So špecifickým, no hlavne dobre počúvateľným hlasom, bola dlhší čas súčasťou rádia Európa 2. Momentálne je súčasťou redakcie portálu Refresher a po novom sa rozhodla vydať cestou vlogovania. 

Ak si fanúšičkou Beccy rovnako ako my, určite ju aj ty zbožňuješ pre jej humor a uletené nápady. Tie najčastejšie realizuje so svojou najlepšou kamoškou Emmou Drobnou, ktorá sa neraz stáva súčasťou jej instagramových príspevkov a príbehov.

To, na čo možno viacerí čakali už dlhšie, sa stalo konečne realitou. Becca sa rozhodla obohatiť svoju kariéru aj tvorbou na YouTube a zatiaľ predstavila svoj prvý vlog, ktorý ihneď zožal veľký úspech. Hlavným dôvodom bude to, že sa v ňom na nič nehrala a bola presne taká bláznivá, ako ju aj poznáme. Ľudia v komentároch ju pochválili a viacerí sa na jej humore dobre zabavili.

V komentároch sa tiež zhodli, že pôjde konečne o YouTuberku, ktorá nebude točiť obsah pre deti, ale na jej videách sa budeme môcť dobre zasmiať. Ide vraj dokonca o Sajfu v ženskej podobe, teda Sajfinu. Každopádne, ak máš chuť sa trochu zasmiať a pozrieť si iný obsah, než na ktorý si na YouTube bola zvyknutá, Becca je tou správnou voľbou. Určite neoľutuješ! 🙂

Becca a jej prvý vlog

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.