instagram.com/thekissingboothnetflix, toalltheboysnetflix

Máš chuť na romantiku a možno by si si chcela aj trochu poplakať? Ak si romantická a citlivá duša, tak pri niektorých filmoch ti slzička možno naozaj vybehne. Vybrali sme pre teba päť zaľúbených filmov z Netflixu, ktoré by mala vidieť každá baba.

The Kissing Booth

Čo sa stane, ak porušíš pravidlo, ktoré si dala svojmu najlepšiemu kamošovi, že si nikdy nezačneš s jeho starším bratom? Spočiatku sa svoj vzťah snažili utajiť, no keď to všetko prasklo, Shelly zrazu ostala bez najlepšieho priateľa a aj bez frajera.

To All the Boys I’ve Loved Before

Lara kedysi napísala ľúbostné listy pre chlapcov, ku ktorým niečo cítila. Tie sa k nim po rokoch zrazu dostali. Aby sa im vyhla, začala predstierať, že chodí s Petrom. Z pár mesačného predstierania to ale prerástlo do niečoho väčšieho.

All the Bright Places

Theodore a Violet sú dvaja tínedžeri, ktorí by najradšej utiekli zo svojho mesta. Aj keď sú na prvý pohľad úplne rozdielni, napokon k sebe nájdu cestu a vznikne medzi nimi silné puto.

The Last Summer

Tínedžeri prežívajú posledné leto pred nástupom na vysokú školu a práve toto je vhodné obdobie na to, aby zistili, čo chcú a s kým chcú byť. Štyria priatelia zažijú naozaj nezabudnuteľné leto.

When We First Met

Noah prežije dokonalý večer s dievčaťom, no tá chce, aby ostali len kamarátmi. Po troch rokoch zrazu dostane šancu cestovať v čase a zmeniť ten osudný večer znovu a znovu. Príde na to, čo prvýkrát pokazil?

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating