Muž

Každý človek má v živote nastavené rozdielne priority. Chcela by si vedieť, ako to má tvoj muž a či si pre neho v živote na prvom mieste? Tieto otázky o ňom odhalia pravdu, ktorá možno nebude taká príjemná, ako by si očakávala, no možno ostaneš prekvapená.

Každopádne, mala by si odpovedať naozaj úprimne, inak sa nedozvieš nič nové. Si pripravená odhaliť, ako to medzi vami naozaj je a ako ťa tvoj muž naozaj vníma?

Koľko času trávi so svojimi kamarátmi?

Ak ti niečo sľúbi, zvykne to aj dodržať?

Ak chce ísť von s kamarátmi, no ty si proti tomu, ako sa zachová?

Nosí si svoju prácu aj domov?

Keď hovorí o svojej budúcnosti, figuruješ v jeho plánoch či snoch aj ty?

Poznáš jeho priateľov a stretla si sa už s nimi?

Snaží sa partner o to, aby si bola šťastná a robí ti radosť svojimi činmi (darčeky, prekvapenia...)?

Dokáže ti partner venovať pozornosť?

Dokáže ti povedať o svojich problémoch a o tom, čo ho trápi?

Si pre neho prioritou? Tieto otázky odhalia o partnerovi pravdu
NEVYZERÁ TO MEDZI VAMI RUŽOVO.
Tvoje odpovede nasvedčujú tomu, že je čo zlepšovať. Tvoj partner ťa nepovažuje za najdôležitejšiu v jeho živote, oveľa viac mu záleží na sebe, priateľoch alebo kariére. Mal by viac času venovať aj tebe, inak to skôr či neskôr môže vyústiť až do rozchodu.
JE TO TAKÝ PRIEMER.
Vyzerá to tak, že ste taký klasický priemerný pár. V niektorých prípadoch ťa dokáže uprednostniť, no dáva si záležať aj na tom, aby bol on sám so svojím životom spokojný. Nehovoríme, že je na tom niečo zlé, práve takáto rovnováha mnohým dvojiciam vyhovuje. Ale stačí to aj tebe?
TY SI PRE NEHO NAJDÔLEŽITEJŠIA.
Ak sa správa naozaj tak, ako si uviedla v odpovediach, si pre neho fakt prioritou. Niekedy to dokonca vyzerá tak, že ťa uprednostňuje aj pred svojimi koníčkami alebo kamarátmi. Dávaj si pozor na to, aby si na neho príliš netlačila, inak by ho to mohlo omrzieť. Určite nechceš, aby sa tvoj drahý cítil tak, ako by bol v pasci.

Ak chceš vedieť, ako ho očariť aj po rokoch a byť pre neho stále atraktívna, zameraj sa na dôležité detaily. V našom nedávnom článku nájdeš návod, ktorý ocení každý muž. 

Možno sa pýtaš, či ťa skutočne miluje. Nie je to úplne jednoduché, no zas ani také zložité. Muž, ktorý k tebe necíti len zamilovanosť, ale dotýka sa tvojho srdca do hĺbky, je tým správnym pre váš ďalší spoločný život. Najčastejšie ho prezradia prejavy jeho správania.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieKvízy