Muž

Každý človek má v živote nastavené rozdielne priority. Chcela by si vedieť, ako to má tvoj muž a či si pre neho v živote na prvom mieste? Tieto otázky o ňom odhalia pravdu, ktorá možno nebude taká príjemná, ako by si očakávala, no možno ostaneš prekvapená.

Každopádne, mala by si odpovedať naozaj úprimne, inak sa nedozvieš nič nové. Si pripravená odhaliť, ako to medzi vami naozaj je a ako ťa tvoj muž naozaj vníma?

Dokáže ti povedať o svojich problémoch a o tom, čo ho trápi?

Ak ti niečo sľúbi, zvykne to aj dodržať?

Ak chce ísť von s kamarátmi, no ty si proti tomu, ako sa zachová?

Nosí si svoju prácu aj domov?

Keď hovorí o svojej budúcnosti, figuruješ v jeho plánoch či snoch aj ty?

Snaží sa partner o to, aby si bola šťastná a robí ti radosť svojimi činmi (darčeky, prekvapenia...)?

Poznáš jeho priateľov a stretla si sa už s nimi?

Dokáže ti partner venovať pozornosť?

Koľko času trávi so svojimi kamarátmi?

Si pre neho prioritou? Tieto otázky odhalia o partnerovi pravdu
NEVYZERÁ TO MEDZI VAMI RUŽOVO.
Tvoje odpovede nasvedčujú tomu, že je čo zlepšovať. Tvoj partner ťa nepovažuje za najdôležitejšiu v jeho živote, oveľa viac mu záleží na sebe, priateľoch alebo kariére. Mal by viac času venovať aj tebe, inak to skôr či neskôr môže vyústiť až do rozchodu.
JE TO TAKÝ PRIEMER.
Vyzerá to tak, že ste taký klasický priemerný pár. V niektorých prípadoch ťa dokáže uprednostniť, no dáva si záležať aj na tom, aby bol on sám so svojím životom spokojný. Nehovoríme, že je na tom niečo zlé, práve takáto rovnováha mnohým dvojiciam vyhovuje. Ale stačí to aj tebe?
TY SI PRE NEHO NAJDÔLEŽITEJŠIA.
Ak sa správa naozaj tak, ako si uviedla v odpovediach, si pre neho fakt prioritou. Niekedy to dokonca vyzerá tak, že ťa uprednostňuje aj pred svojimi koníčkami alebo kamarátmi. Dávaj si pozor na to, aby si na neho príliš netlačila, inak by ho to mohlo omrzieť. Určite nechceš, aby sa tvoj drahý cítil tak, ako by bol v pasci.

Ak chceš vedieť, ako ho očariť aj po rokoch a byť pre neho stále atraktívna, zameraj sa na dôležité detaily. V našom nedávnom článku nájdeš návod, ktorý ocení každý muž. 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieKvízy