Photo by Elle Hughes from Pexels

Mať pri sebe človeka, na ktorého sa môžeš kedykoľvek oprieť, je životným šťastím. Nie každá z nás má však kamarátku, o ktorej by mohla povedať, že je to priateľstvo do konca života.

Je rozdiel mať niekoľko kamarátok a jednu ozajstnú. Ako si na tom s priateľstvom ty? Čo o tebe napovie tvoj vzťah s najlepšou kamarátkou? Zisti to v nasledujúcom kvíze!

O koľkých kamarátkach môžeš povedať, že sú ti naozaj blízke?

Ako dlho trvá priateľstvo s tvojou najlepšou kamarátkou?

Vie tvoja najlepšia kamarátka o všetkých tvojich tajomstvách?

Ako často sa spolu stretávate?

Poznáš sa osobne s jej rodinou?

Čo by si robila, ak by ti v noci zavolala s tým, že potrebuje pomoc?

Ako veľmi rozoberáte vaše vzťahy s chlapmi?

Ako spolu trávite čas najradšej?

Aký dôvod by mohol ukončiť vaše priateľstvo?

Kde vás vidíš o 30 rokov?

Aká dobrá kamoška naozaj si? Otestuj sa v našom kvíze!
ČO O TEBE PREZRÁDZAJÚ TVOJE ODPOVEDE?
Nemôžeš povedať, že máš kamarátku na život a na smrť. Aj keď sa v tvojom okolí nachádza niekoľko blízkych osôb, nikto z nich nie je tvojmu srdcu blízky skutočne. S ľuďmi vychádzaš dobre, no ani oni teba nepovažujú za spriaznenú dušu. Možno si tú svoju ešte nenašla, a možno je chyba v dôvere.
ČO O TEBE PREZRÁDZAJÚ TVOJE ODPOVEDE?
Ty si naozaj dobrou priateľkou. Máš pri sebe blízke osoby, s ktorými si toho veľa povieš, no máš pred nimi určité hranice. Možno sa bojíš, že by ťa mohli súdiť. Vyhovuje ti, že máš niekoho s kým si rozumieš, no rada si nechávaš svoje veci pre seba. Priateľstvo pre teba znamená zlatú strednú cestu v životných vzťahoch.
ČO O TEBE PREZRÁDZAJÚ TVOJE ODPOVEDE?
Máš šťastie, pretože nie len, že máš svoju najlepšiu kamošku, ale aj ty si pre ňu BFF. Ste tu stále pre seba, nech sa deje čokoľvek. Je ti ako sestra, a pred ňou naozaj neschováš nič. Navzájom sa dokonale poznáte a aj cez všetky chyby stojíte jedna za druhou. Život by bez vášho kamarátstva naozaj nestál za nič.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieKvízy