Dobrý človek

Každý túži byť dobrý človek. A všetci to pojmu po svojom. Buď si ale istá, že všetci sa snažíme zo všetkých síl a ty určite nie si výnimkou.

Ak sa chceš dozvedieť, či patríš medzi dobrých ľudí alebo na svoje okolie pôsobíš skôr negatívne, otestuj sa v našom kvíze a dozvieš sa to. Možno svoje drobné chybičky potom dokážeš zmeniť.

Ako sa správaš k ľuďom?

Kamaráti sa držia Unsplash/miinyuii

Ako sa zachováš, keď niekomu niečo sľúbiš, no nie si to schopná splniť?

Aké máš predstavy o dobrom človeku?

Kamarátky sa smejú Unsplash/priscilladupreez

Akú máš povahu ty?

Akými ľuďmi sa obklopuješ?

Dobrý človek s kamarátmi Unsplash/Helena Lopes

Si so sebou spokojná?

Aký máš vzťah so svojím priateľom?

Frajeri v prírode Pexels/Subodh Bajpai

Aký máš vzťah s rodinnými príslušníkmi?

Aký máš vzťah k zvieratám?

Kamaráti pri ohni Unsplash/ballparkbrand

Ako na teba reaguje okolie?

Si dobrý človek alebo ťa ľudia nemajú radi? Otestuj sa
Si jednotka!
Si veľmi dobrý človek a za svoju dobrotu dostávaš jednotku s hviezdičkou. Najradšej by si sa rozdala, no ľudia ťa za tvoju dobrotu radi využívajú. Skús sa k ľuďom správať tak, ako sa správajú oni k tebe. Hoci v tomto kvíze dosiahneš o niečo menej bodov, no aspoň k tebe bude život spravodlivejší. Taký super človek si nezaslúži, aby ním ľudia manipulovali. Dávaj ale pozor, aby sa tvoja dobrá maska neskryla za dávkou faloše.
Si spravodlivá!
Snažíš sa byť taká, ako sa ľudia správajú k tebe. A to je tvoja najlepšia vlastnosť. Množstvo ľudí by si z teba malo brať príklad. Si v strede medzi príliš dobrým a tým, ktorého ľudia nemajú radi. Nie si povýšenecká a všetkým sa snažíš dať iba to, čo si zaslúžia. Veľmi rýchlo vieš odhadnúť iných, čo ti pri tejto tvojej schopnosti dokáže pomôcť.
Mala by si sa polepšiť!
Možno si iba prechádzaš zlým obdobím a nevieš, ako z neho von. Možno to ale máš v povahe, no upokojíme ťa. Na tvojej osobnosti sa vždy dá pracovať. Ak si introvert, to vôbec nie je zlé. Keď si veľký extrovert, to zase nie je príliš dobré. Musíš si ale nájsť zlatý stred, balans medzi tým. Ľudia ťa možno nemajú radi práve kvôli týmto dôvodom a je na čase na nich zapracovať.

Tak čo, aký výsledok ti vyšiel? Keď s ním nie si spokojná, skús si prečítať náš článok. Ten ti ukáže pár psychologických trikov, vďaka ktorým sa naučíš byť dobrým človekom.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieKvízy