Tiež túžiš po vzťahu ako z romantického filmu? Nevieš si predstaviť svoj život bez prejavov lásky, a keď si vo vzťahu, tvoj partner sa pre teba stáva všetkým? Je dosť možné, že si beznádejná romantička, ktorá sa na tento svet pozerá cez ružové okuliare.

Chceš zistiť, či sa to naozaj týka aj teba? Týchto 10 znakov je dokonalým dôkazom toho, že romantika je pre teba naozaj všetkým a najradšej by si sa ocitla hneď v zaľúbenom filme. Prípadne sa snažíš robiť všetko pre to, aby tvoj život tak vyzeral.

1. Si citlivá a nerozplačú ťa len smutné scény vo filmoch, ale doslova všetko. Aj reklama. Niekedy ti stačí vidieť, ako plače niekto iný a už sa rozcítiš aj ty sama.

2. Aj napriek tomu, že si sa vo viacerých vzťahoch sklamala, stále veríš, že stretneš toho pravého.

3. Keď dostaneš kvety, cítiš sa veľmi šťastne a sú pre teba jedným z najkrajších darčekov. Ak ich dostaneš len tak bez dôvodu, o to väčšiu radosť máš.

4. Rada si predstavuješ, ako sa prechádzaš po krásnych uličkách miest, ktoré si videla v romantických filmoch. Paríž je pre teba vysnívaná destinácia.

5. Aj keď nie si vo vzťahu, presne vieš, ako bude vyzerať tvoja svadba. Svoj deň D máš vysnívaný do bodky, a ak sa nesplní všetko podľa plánov, budeš sa cítiť nesvoja.

6. Kedykoľvek sa zamyslíš a spomínaš na tie pekné časy. Niekedy ti stačí počuť jednu skladbu a prenesieš sa naspäť v čase.

7. Rada sa obliekaš do jeho vecí, lebo chceš cítiť jeho vôňu. Ak napríklad nie je s tebou, nastriekaš si jeho parfum na svoje oblečenie alebo posteľnú bielizeň, aby si mala pocit, že je pri tebe.

8. Vo vzťahu sú pre teba dôležité všetky prejavy lásky – od bozkov, objatia, túlenia, až po slová uistenia a lásky. Pozornosť je pre teba veľmi dôležitá, a ak si ťa priateľ nevšíma, hneď premýšľaš nad tým, kde si urobila chybu.

9. Vždy sa snažíš urobiť všetko pre to, aby si svojho priateľa potešila alebo prekvapila. Uvaríš mu obľúbené jedlo, kúpiš mu maličkosť, o ktorej vieš, že mu urobí radosť alebo ho len tak objímeš, aj keď to nečaká.

10. Valentín, teda sviatok všetkých zamilovaných je podľa teba jedným z najkrajších dní v roku. Všade sú srdiečka a láska sa vznáša vo vzduchu.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.