Adel a David

Kontroverzná influencerka Shopaholicadel na YouTube uložila stream z TikToku a svojmu snúbencovi venovala poriadnu kritiku. David dostal do konca roka ultimátum a ak ho nesplní, je pripravená opustiť ho. David však tvrdí niečo úplne iné, a ako píše extra.cz, priznal, že sa s Adel rozišli. Známa Češka má vraj nového muža.

Adéla Pulcová sa poriadne preslávila vďaka svojim videám na TikToku a takisto Instagramom, kde ju sleduje už 156-tisíc ľudí. Dnes však celkom prekvapivo šokovala vymazaním svojho instagramového účtu. Prečo tak spravila zatiaľ nie je známe, ale jej profil už nenájdeš.

Shopaholicadel a jej snúbenec David už viackrát hovorili o problémoch vo vzťahu. Nedávno sa dokonca šepkalo o ich rozchode, aj keď ho vtedy Adel nepotvrdila, teraz je táto téma opäť aktuálna. Podľa Davida už dvojica viac netvorí pár a Adela si našla dokonca nového chlapa.

Adel si na priateľove správanie už zvykla

Influencerka v rozhovore s fanúšikmi priznala,  že má založený účet na Badoo. Podľa jej slov si tu nehľadá nič iné ako priateľov.

„To, že som si niečo založila, áno, dobre, založila. Ale založila som si to s Davidovým súhlasom a nikde nie je napísané, že ho podvádzam,“ priznala.

David a Adel
zdroj: Instagram/shopaholicadel_official

Shopaholicadel priznala, že jej snúbenec si vôbec nespomenul na MDŽ a dokonca ani na ich výročie. Ako sama priznala, na jeho správanie si už zvykla a vôbec jej to nevadí.

„Viete čo je strašne smutné, ľudia? Že David ani nevie, že je Medzinárodný deň žien, nepoprial mi. Od Davida sa priania nedočkám, ale ja už som si zvykla,“ dodala sklamaná Adel.

Adel dala snúbencovi ultimátum, ten však tvrdí niečo úplne iné.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News