Shakira s rodinou
Instagram/shakira, Instagram/3gerardpique

Podľa informácií španielskeho portálu Ok Diario má vraj Shakira v živote nového muža. Nemenovaný zdroj tvrdí, že sa už 4 mesiace s niekým stretáva. 

Svetoznáma speváčka mala posledný rok celkom rušný. Nielenže prišla na neveru svojho partnera, s ktorým strávila skoro 12 rokov, dokonca mala na krku aj obvinenia z daňových únikov. Ďalšou ranou pre túto divu bola aj zrada od „svokry“, ktorá vraj Piquého neveru už dlhšie kryla.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Gerard Piqué (@3gerardpique)

Shakira vraj randí

Shakira nedávno odcestovala do New Yorku spolu so svojimi synmi Milanom a Sashou. V šou Jimmyho Fallona si zaspievala hit, v ktorom popísala vzťah a rozchod s jej expartnerom Gerardom Piquém. Okrem toho v Amerike speváčka nakupovala a s rodinou išla fandiť aj na hokejový zápas New York Islanders.

Na zimnom štadióne sa odfotila s moderátorom Carsonom Dalym, s ktorým má spoločnú minulosť. Pred rokmi sa stretli v speváckej súťaži „The Voice“, kde ona sedela v porote a on moderoval.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa NHL (@nhl)

Takmer ihneď potom vznikli klebety, že by spolu mali mať čosi viac ako len priateľstvo. „Vyzerá to tak, že speváčka našla novú motiváciu v tajomnom mužovi, ktorého zrejme stretla v Miami a s ktorým je v kontakte 4 mesiace,“ píše portál. Údajne by to mal byť aj dôvod, prečo by sa chcela sťahovať do Miami. Je tým mužom práve Daly alebo niekto iný?

Ten je totiž od roku 2015 ženatý s producentkou Siri Pinter, s ktorou má štyri deti. Zdá sa teda, že v ich prípade išlo len o kamarátske stretnutie alebo nie?

Zdroj: Ok Diario

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News