Shakira a Gerard Piqué s rodinou

Dvojitá rana pre Shakiru! Magazín El Popular informuje, že Piquého matka o jeho romániku vedela a kryla ho. Údajne prišlo aj na potýčku medzi speváčkou a bývalou „svokrou“.

Svetoznáma speváčka Shakira si do svojho bývalého partnera po rozchode už „verejne kopla“ niekoľkokrát. Najprv naspievala pieseň, v ktorej opísala ich vzťah a rozchod, či poslala odkaz jeho novej priateľke, s ktorou ju Piqué podvádzal.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Shakira (@shakira)

Práve prednedávnom jej to vrátil expartner, ktorý si do nej nepriamo rypol. Teraz však prichádza ďalší úder. Piquého bývalá partnerka a matka jeho dvoch detí sa vraj dostala do roztržky s jeho mamou, ktorá mu vraj pomáhala tajiť románik s milenkou.

Shakira u Piquého matky nenašla oporu

Zdroje pre portál El Popular uviedli, že Piquého mama, Montserrat Bernabeu, vedela, že jej syn podvádza Shakiru. Údajne mu dokonca pomohla kryť aféru s jeho milenkou, ktorá má len 23 rokov.

To má byť aj dôvodom, prečo speváčka na svoj balkón vystavila bábiku ježibaby a už vtedy ľudia diskutovali o tom, že je to kvôli „svokre“, ktorá je jej susedou.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Montserrat bernaeu (@montserrat_bernabeu1)

„Keď sa vzťah medzi Piquém a Clarou Chiou začal, uchýlili sa do domu, ktorý majú Piquého rodičia v Cabrils,“ tvrdí španielska novinárka a poznamenala, že zatiaľ čo Shakira plakala na ramene Piquého mamy, tá bola „spolupáchateľom“ pri skrývaní tohto nového vzťahu.

Dokonca portál El Popular tvrdí, že zdroj blízky rodine bol svedkom i potýčky medzi Shakirou a Piquého mamou. „Bernabeu udrela Shakiru do tváre pred Gerardom a jeho deťmi,“ tvrdí.

Na sociálnych sieťach nájdeš aj staršie video, kde Bernabeu schytila Shakire tvár, aby ju umlčala, aj keď nie je jasné, o čo vtedy išlo.

@merrr_10

There was no reason for his mom to grab Shakira like that #shakira #shakirashakira #shakirabizzarap #shakirapiqué #greenscreenvideo #shakiratiktok #pique

♬ Shakira: Bzrp Music Sessions, Vol. 53 – Bizarrap & Shakira

Zdroj: El Popular

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News