Iba pred niekoľkými dňami ostal celý svet v šoku, keď sme sa dozvedeli, že svetoznáma speváčka Shakira a jej priateľ, futbalista Gerard Piqué, sa rozišli. Dôvodom bola nevera, čo preberá aj portál Daily Star.

Kráska svoju polovičku pristihla pri nevere. Už sa aj prišlo na to, kto bola tá žena, ktorá rozvrátila 11-ročný vzťah. Najprv malo ísť o matku spoluhráča talentovaného hráča z Barcelony. Nakoniec sa však potvrdilo, že to bola známa fanúšička tohto klubu, ktorá sa veľmi rada vyzlieka.

Shakira a Piqué ako z rozprávky

Shakira a Piqué patrili medzi najkrajšie páry v celosvetovom šoubiznise. Aj ich zoznámenie bolo rozprávkové. Spoznali sa prostredníctvom pesničky Waka Waka, ktorú si určite pamätáš.

Speváčka mala tú česť naspievať song pre organizáciu FIFA. Išlo o neoficiálnu hymnu španielskeho mužstva na Majstrovstvách sveta vo futbale. A práve na otváracom ceremoniáli sa dvojica stretla. Rok sa stretávali, od roku 2011 tvorili oficiálny pár a dokonca uvažovali aj o svadbe.

Najprv rozchod a potom boli spolu

Všetko sa raz skončí, no nikto na svete nepredpokladal, že aj takýto krásny vzťah dokáže krachnúť. Piqué zahodil krásny dlhý vzťah, z ktorého má dve deti, kvôli romániku.

Aj napriek takejto bolesti sa však Shakira odvážila ukázať v spoločnosti svojho expriateľa. V predošlom článku sme ti zrekapitulovali celý vzťah tohto páru, a ak si ho čítala, vieš, že majú dve deti. 9-ročného Milana a 7-ročného Sashu.

Keďže otec je svetoznámy futbalista a mamička sa venuje i tancu, svoje ratolesti vedú k športu odmala. A práve starší syn mal cez víkend bejzbalový turnaj, ktorý milujúci rodičia nemohli vynechať. Neuveríš však, kde sa organizoval. Milan hral za Katalánsko v českom meste Hluboká nad Vltavou.

Celebrity sa tak objavili iba niekoľko kilometrov od teba! Hoci sa rodičia na fotkách od paparazzi neobjavili spolu, údajne sa snažia byť kamarátmi, aj napriek tomu, že nemenované zdroje potvrdili, že vzťahy medzi nimi sú napäté.

Shakira sa však na fotkách, ktoré uvidíš v GALÉRII pod článkom, usmieva, zatiaľ čo Piqué má sklonenú hlavu a vyzerá byť smutný.

Myslíš, že speváčku rozchod už prebolel a jej bývalý partner sa trápi? Alebo je Shakira profesionálka a snaží sa byť v spoločnosti detí veselá?

Zdroj: Daily Star

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.