Keď si prečítate na internete rôzne články či diskusie na tému typu : „10 vecí, ktoré muži neznášajú na ženách“, skoro vždy sa tam nájde jeden kúsok oblečenia, ktorý i ja sama osobne mám veľmi rada: TEPLÁKY. Mužmi častokrát nenávidené. Vraj sme nepríťažlivé, ba dokonca neženské. Sú vraj príliš vyťahané, voľné a nerobia nám peknú postavu. Áno, jasné, i tvoj či môj muž mi povie, aká som nádherná a pre ňho príťažlivá či už som nenamaľovaná alebo vo vyťahanom tričku, avšak ako sa dajú nosiť tepláky na bežné nosenie či už do školy alebo na bežný deň ako pohodlné oblečenie, no zároveň nie outfit hodný maximálne do fitka?

Preto som sa na tento „problém“ pozrela inak a preto Vám prinášam článok s otázkou: „Môžem byť ženská a príťažlivá v teplákoch?“ a „Čo si obliecť k teplákom, aby som nevyzerala, že idem z posilky?“

Prvou hlavnou časťou outfitu, je samozrejme správny výber teplákov. Mali by ti výborne padnút na postavu, no byť pritom pohodlné. Je samozrejme na tvojom uvážení, akú farbu teplákov si vyberieš, no nikdy nesklamú šedé tepláky obtiahnuté a dole stiahnuté jemnou gumičkou. 70.roky sú preč aj v zvonáčoch, nie to ešte v teplákoch, ktoré by boli dolu neprimerane široké, zvytočne by ťa znížili a vôbec by to nevyzeralo na tebe pekne.

Z prvého príkladu si zoberme momentálne iba tepláky a vyskladajme si ho spoločne.

sleduj_youtube_kanal_odzadu_sk

Dievča, ktoré má tieto tepláky (nejde o to, či sú drahé alebo značkové, hovoríme o strihu) doplnila svoj outfit tiež teplákovou súpravou a sliponmi. My si však vyskladáme iný typ outfitu.

obrázok č. 1

Ak už máme tepláky strihu, ktorý nám naozaj sekne, máme obrovský základ, s ktorým môžme pracovať. Pred tým, ako si pevne rozhodnutá, že si kúpiť naozaj tepláky na bežné nosenie, pouvažuj s čím ich budeš kombinovať. Naozaj veľmi záleží na strihu, keďže tepláky sú základný kúsok.

Riaďme sa tým, že si si napríklad kúpila sivé tepláky. Momentálne v obchodných centrách predávajú i tepláky vyššieho strihu, taktiež ako highwaisted džínsy ale s tým treba naozaj opatrne.

K teplákom či už sivým alebo inej farby sa najlepšie hodí jednoduchá mikina či minimalistické tričko. Nemusí byť iba čisto biele, môže byť i čierne alebo modré, výber nechám na tebe. Tričko môže byť i so všeliakými malými vzormi, avšak všetko by sa to malo držať v čistých líniách a jednoduchých strihoch. Tričko tiež môže byť obtiahnuté alebo cez letné dni i kratšie nad pupok. I tu sa môžeš inšpirovať, no výber nechám na tebe:

obrázok č. 4 obrázok č. 5 obrázok č. 2 obrázok č. 3 obrázok č. 6

Ďalším podstatným kúskom sú tenisky. Aby si naozaj nebudila dojem „docvičené a idem z fitka“, najlepšie sa k teplákom na bežné nosenie hodia plátenky v štýle converse. Je na tvojom uvážení, či budú vysoké alebo nízske a to isté platí aj o farbe.

obrázok č. 8 obrázok č. 7 obrázok č. 9

Mám tu pre teba ešte jeden celkom dôležitý prvok. Samozrejme, kde dáš všetky tie veci, čo berieš každý deň so sebou? Veľká dilema. Myslím, že v tomto prípade sú kabelky naozaj tabu a najlepšiu pomoc i v outfite zohrá vak.

obrázok č. 11 obrázok č. 10

Čo sa týka doplnkov, nechám to už na teba. Väčinou stačia pekné hodinky alebo malá jednoduchá retiazka na krku. Ak si vyskladáš jednoduchý, čistý outfit i z teplákov, je to skvelé pre teba v pohodlnosti a pritom budeš stále ženská. Avšak nezabudni, ženskosť a jemnosť idú predovšetkým zvnútra =)

titulná foto: Nora Brooks

Komentáre