Zlato, prepáč, že si odo mňa pár dní nenašla nový článok. Bol som na menšej dovolenke v Dubaji. Potreboval som oddych od okolia, od kuriev, od práce, od chladného počasia, ktoré tu, na Slovensku začína. Aj keď najradšej zo všetkých ročných období mám jeseň, musel som ešte predtým, ako opadne posledný list, trošku zohriať prdel v Abu Dhabi.

Stretol som tam Sashu, mladú študentku z USA, ktorá bola na potulkách svetom. Ona a jej kamarátka, ktorá teda veľmi vábne nevyzerala, mali odtiaľ namierené na Sri Lanku. Stretol som ju v klube Stereo Arcade, vypil pár drinkov a lámavou angličtinou jej navrhol, že jej rád urobím prehliadku môjho apartmánu. Očividne nemala v pláne študovať architektúru mojej spálne, lebo po minúte cesty výťahom, mi dopriala doučovanie bozkávania.

Nahá, mierne roztrasená stojí kúsok odo mňa, pár krokov od postele a sleduje, ako si dávam dole košeľu, následne gate a pri zistení, že som na ostro sa len diabolsky usmiala. Chcel som len dvojhodinový Dubajský úlet, no zostala až do rána, bez môjho protestovania. Poviem ti, že fajka od neznámej Američanky, ktorá má postavu modelky, menšie prsia a zadok krajší ako hociktorá, mi pobláznila hlavu ešte na dlhú dobu.

View this post on Instagram

Morning🔥 @classyfacts

A post shared by Lifestyle Couples Magazine (@wealthyprofile) on

Najradšej spomínam na ten pohľad, na ten pocit, keď som v nej, keď sa jej dívam do očí a idem na doraz. Drží ma pevne za vlasy, s nohami rozkročenými do šnúry leží na chrbte a užíva si, že som nad ňou, že ma cíti dnu, že nechcem prestať.

Je tak vzrušujúce stráviť noc s krásnou ženou, ktorú už asi nikdy neuvidím, nikdy sa nenaučím správne vyslovovať jej priezvisko a nedozviem sa kedy oslavuje b-day. Ona si nikdy neprečíta moje články a presne to by tebe mohla závidieť. Ty už teraz vieš, že postupne nájdeš všetky moje články na novom instagrame

Tak nestrácaj čas sledovaním profilu tvojho ex, radšej si nahá ľahni do vane a začítaj sa do mojich riadkov, do našich sexuplných príbehov, lebo raz tam nájdeš príbeh aj o nás dvoch.

S láskou tvoj Adam Malkin.

Sponzor sekcie je Zerex

Komentáre