Stále sme v letnom moode, pretože leto pre nás ani zďaleka neskončilo. Či už pocitovo, zábavou, nákupnou horúčkou prostredníctvom letných výpredajov, last minute dovolenky alebo nekončiaceho zaslúženého leňošenia a využitia posledného slnka na zachytenie toho správneho zdravého čokoládového odtieňa pokožky.

A tu sa zastavíme. Ak si práve aj ty ten opaľovací typ, ktorý sa stále a rád vystavuje slniečku, máme pre teba odporúčanie zo sveta kozmetiky, ktoré sme si my práve toto leto doslova zamilovali a otestovali. Ide o Austrálsku značku kozmetiky, ktorá je vhodná pre všetky náročné #slovenkydna, ktoré si potrpia na prírodné produkty a zaručenú kvalitu.

BALI BODY majú na svedomí celú radu produktov, ktoré sú vytvorené špeciálne na rozmaznávanie pokožky pri chytaní bronzu.

sleduj_youtube_kanal_odzadu_sk

Na Slovenku kúpiš BALIBODY TU alebo na FB Stránke TU 🙂

Ide o starostlivosť s prírodným zložením a dlhotrvajúcim účinkom. Pretože nám je jasné, že si svoj tropický look chceš udržať čo najdlhšie, a to aj počas prvých sychravých dní, kedy tvoje opálené nohy (v tých nových šatách, z toho výpredaja) budú pútať pozornosť a zvedavé pohľady nielen mužského pokolenia.

V minimalistickom dizajnovom obale BALI BODY kozmetiky sa skrýva starostlivosť s čisto prírodným zložením a s obsahom vitamínu E, ktorý hydratuje a pokožku vyživuje. Ak preferuješ kvalitu, rada sa rozmaznávaš, vyskúšaj a dopraj si ju práve v tejto nami odporúčanej forme na svojej neskorej last minute dovolenke, alebo len tak na dvore záhrady a nechaj sa ňou sama presvedčiť.

A ak si práve teraz hovoríš, že načo ti bude opaľovacia kozmetika, a pritom by si si stále chcela urobiť malú radosť, nenecháme ťa smutnou. Značka BALI BODY ponúka totiž aj telové mlieka a BB krémy. To v rovnakej kvalite a v krásnom obale. Takže, raz darmo, každá z nás si príde na svoje v každom počasí.

PS: Vôňu produktov oceníš nielen ty, ale aj fešák, ktorý ti bude natierať chrbát.

Článok vznikol v spolupráci s BALIBODYSK

Komentáre