Tento článok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov, môže obsahovať sex, nahotu a iný nevhodný obsah pre neplnoletých.


Späť na hlavnú stránku

Sex je neodmysliteľnou súčasťou našich životov. Avšak, vedela si, že nie je sex ako sex? Existujú medzi ním rozdiely, ktoré z neho robia hneď niekoľko druhov. Sú to rozdiely v tom, čo vás k nemu vedie. Tu je jeho 5 typov. Ktoré z nich si už zažila?

Sex z lásky

Klišé medzi druhmi sexu a predsa jeho najkrajšia forma. Nie je nič lepšie ako si ho užiť s milovaným človekom. Keď sa láska spojí s vášňou je z toho úplne iný level posteľového zážitku. O tom by vedeli rozprávať ľudia, ktorí sa milovali z lásky až po tom, čo vystriedali niekoľko jednorázoviek. A je to sex, ktorý raz musí zažiť každý, aby vedel, aké to je, keď sa spoja duše i telá.

Sex z pomsty

Drsný, vášnivý a rýchly. Taký je sex z pomsty. Je to práve ten, keď mu chceš spraviť napriek, vrátiť podraz či si mylne myslíš, že mu tým ublížiš. Vzniká vo víre dvoch emócií – nenávisti a chuti po odplate. Rozhodne to však nie je dobrý nápad.

Sex na udobrenie

Alebo aj emočne najviac zmiešaný je sex na udobrenie. Najprv sa vo vás nahromadí adrenalín pri hádke, pridá sa vášeň, s ktorou to robíte a už ste na sebe. Hnev, krik, chtíč a láska. To všetko dohromady vytvorí niečo, čo si naozaj užijete.

Sex z vášne

Jedna vec je vášeň s človekom, ktorého máš rada, a tá druhá vášeň k človeku, ktorého sotva poznáš. Dobre, nazvime to pravým menom – ide iba o jednorázovku. Sex na jednu noc (ok, netrvá ani hodinu) s chlapom, ktorého si práve stretla a to iskrenie medzi vami sa nedá ignorovať. Alebo je to tým alkoholickým opojením?

Sex z priateľstva

Alebo ako sa hovorí „kamarátstvo s výhodami“. Rozdiel medzi ním a sexom z vášne je len v jeho pravidelnosti. Ten z vášne je čisto jednorázová záležitosť, zatiaľ čo tento je s človekom, s ktorým síce vo vzťahu nie si, ale počet vašich posteľových hrátok už prekročil počet prstov na jednej ruke. Je to ten známy, s ktorým si to vždy dobre užiješ, aj keď sa pred ostatnými tvárite iba ako kamaráti.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.