Tento článok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov, môže obsahovať sex, nahotu a iný nevhodný obsah pre neplnoletých.


Späť na hlavnú stránku

Asi je konečne čas na odhalenie môjho druhého mena. Možno je dnes ten deň, kedy prídeš na to, že sme spolu chodili na strednú, že som bol tvoj prvý frajer. Raz príde čas aj na to, že ti pošlem svoje fotky do emailu, no snažím sa ťa ešte trošku ponaťahovať. Nemáš sa čoho báť kráska, jedného dňa skutočne zistíš, kto som a už teraz sa neviem dočkať pohľadu do tvojich očí, keď ťa budem vyzliekať. 

Moje celé meno je Adam Malkin. Budúci rok oslavujem 28. narodeniny, tak prečo ich neosláviť spolu? Hm? Bola by si môj najkrajší vianočný darček, keď ti dávam šľahačku na bradavky, ktorej potom sa jej zbavím jazykom. Držím ťa do pol pása nahú, nadšenú, že sme dnes večer spolu. Veľký drevený stôl v kuchyni je teraz pokrytý telom mladej krásky. Presne na teba sa teraz pozerám, ako trošku hanblivo čakáš, čo bude pokračovať. 

View this post on Instagram

🍑 @artcouples

A post shared by Lifestyle Couples Magazine (@wealthyprofile) on

Začína to byť zábava, mať na narodeninový deň takéto holé prekvapenie. Chcem sa prejsť párkrát okolo stola ako býk v ringu a premerať si svoju obeť. Stojím vedľa teba a môj penis stojí tiež. Pravou rukou sa ho majetnícky dotýkaš a robíš tie správne pohyby, zatiaľ čo ja sa kochám tebou, tvojou vášňou a dokonalými prsiami. 

Moje dva prsty pravej ruky vnikajú dnu, do toho krásneho, horúceho a na kolená dostávajúceho ma miesta. Každá krivka tvojho tela ma privádza k explózií zmyslov, nedokážem spomaliť moje dýchanie. Nedokážem ťa dnes večer nepomilovať. 

Pevne držím tvoje stehná v rukách, posúvam tvoju panvu na okraj stola a prirážam, na doraz, bezhlavo. Zvuky nášho splynutia sa ozývajú celou miestnosťou. Búšim, pozerám sa ti uprene do očí a vidím, že chceš viac, že to prichádza. Cítim to vnútorné chvenie, to sťahovanie svalov a neustále kúsanie do pier. Ako na zlatom podnose mám pred sebou ženu, ktorá si užíva orgazmus, ako by mal byť jej posledný a na konci vyvrcholenia hlasno kričí moje meno ako prosbu o ďalšie kolo. 

Žiaľ, mám pre teba zlú správu. Môj nový instaúčet znovu blokli. Predpokladám, že správca instagramu nezvládol toľko krásnych zadkov na mojom profile. ALE! Keďže som veľmi vytrvalý muž, určite sa nevzdám a urobím nový profil, tentokrát zameraný len na moje články. Chcem, aby si mala všetky články pokope na jednom mieste, aby si vždy pred spaním mala na výber presne to, na čo máš chuť.

Takže v blízkej dobe sa znovu ozvem už s novým profilom.

S láskou tvoj Adam Malkin.

Sponzor sekcie je Zerex

Komentáre