Seriály nášho detstva
Instagram/classictvseries

Keď sa povie seriály nášho detstva, každý si predstaví konkrétny seriál, ktorý môže pozerať ešte aj teraz a nenudí ho. Sto ľudí, sto chutí, ale tieto televízne show zbožňoval skoro každý. Súhlasíš?

Krok za krokom

Ako prvý je Krok za krokom. Seriál, pri ktorom nezáleží na tom, akú časť pozeráš, a predsa rozumieš deju. Hlavný hrdina Frank si zoberie Carol, na čom by nebolo nič podozrivé, avšak každý z nich má už 3 deti a spolu sa im narodí ešte jedno.

Hannah Montana

Možno si aj ty zažila éru tohto fenoménu, kedy chcela byť Hannou Montanou každá z nás. Obyčajné dievča, ktoré cez deň žije študentský život, no v noci sa prezlieka za spevácku divu. No neznie to ako splnený sen?

Sabrina mladá čarodejnica

Keď prišiel tento seriál k nám, nenašla by si dievča, ktoré nechcelo mať zázračný prst. Príbeh o dospievajúcej teenagerke, ktorá zistí, že je čarodejnica, si získal naše srdcia. Nehovoriac o kocúrovi, ktorý vie rozprávať a jeho vtipných hláškach.

V siedmom nebi

Seriál popretkávaný dobrom a láskavosťou v každej časti. Hlavný hrdina reverend má so svojou manželkou 7 detí, ktoré sa snažia vychovávať vo viere. Každý deň riešia problémy, na ktoré nájdu veľmi rýchlo riešenia.

Gossip girl

Medzi seriály nášho detstva patrí aj Gossip girl. Hlavná hrdinka Serena sa vracia do svojej školy, v ktorej má najlepšiu priateľku Blair. Ženské priateľstvo však neexistuje bez hádok a zákerností, to už určite vieš. Aj Serena a Blair tak budú čeliť rôznym situáciám a k tomu sa pridá ešte záhadná blogerka, ktorá vie o všetkých všetko.

MacGyver

No povedz, kto by ho nemiloval. Príťažlivý a mladý Richard Dean Anderson si získal srdcia nejednej ženy. Akčný seriál o tom, ako hlavný hrdina pomáha ľudom v núdzi a nebezpečí, vie sa dostať z každého problému a je vycvičený na špeciálne operácie.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife