instagram/dashandlilyonnetflix, instagram/sweetmagnoliasnetflix

V tomto období je ideálne počasie na to, aby si sa zabalila do deky a pozerala seriály.

Čas, ktorý máš medzi babím letom a Vianocami, sa dá využiť takto. Načerpaj sily s týmito seriálmi, ktoré ťa dostanú.

Sabrinine desivé dobrodružstvá

Klasický seriál o mladej čarodejnici v novom prevedení. Sabrina sa musí rozhodnúť, či sa pridá na stranu dobra, alebo na stranu zla. Ak máš rada hororové seriály a nebojíš sa príšer, tento seriál je rozhodne pre teba. Poslednú sériu a finálovú časť si budeš môcť pozrieť už 31.12.

Dash a Lily

Romantický seriál, ktorý ti dokonale navodí atmosféru Vianoc. Keď ho dopozeráš, okamžite budeš mať chuť ísť do kníhkupectva a nechať tam svoj obľúbený zápisník. Vďaka seriálu môžeš s hlavnými postavami prežívať ich vianočný príbeh lásky, ktorý je krásny, no v realite (asi) nemožný. Ideálny seriál na predvianočné obdobie.

Papierový dom

Ak sa chceš do niečoho/niekoho zamilovať (nie však v realite), pozri si tento seriál. Dostane ťa od prvého momentu. Naplánovať najväčšiu lúpež v histórií chce totiž odvahu, priebojnosť, inteligenciu a dokonalý plán. Tento seriál má všetky predpoklady na to, aby si ho do poslednej časti zbožňovala – perfektné charaktery postáv, návykovú pesničku (hymnu), symboly a zápletky.

Sladké Magnólie

Taktiež romantický seriál, ktorý ti spríjemní hmlisté dni, keď budeš potrebovať vypnúť hlavu a na nič nemyslieť. 3 nerozlučné priateľky sa rozhodnú, že si otvoria svoj vlastný hotel/kúpele. Snívali o ňom už od detstva a teraz je ten ideálny čas. „Keď sa ti život rozpadá, začni robiť niečo, čím si zamestnáš myseľ.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife