Televízny seriál Lucifer sa stal v posledných rokoch jedným z najobľúbenejších a najsledovanejších seriálov vôbec. Ženské diváčky do istej miery určite prilákal aj pohľadný herec Tom Ellis, ale celkovo ide o seriál plný humoru a dobrej zápletky.

Pre všetkých fanúšikov máme konečne dobré správy, a to, že už čoskoro sa dočkáme 5. série. Po takmer roku napínavého čakania, ktoré nám predĺžil aj koronavírus, zistíme, ako bude dej pokračovať ďalej. Ak sa ešte pamätáš, štvrtá séria končila návratom Lucifera naspäť do pekla a my si ani netrúfame povedať, čo bude teraz s ním alebo s Chloe. Alebo vlastne s nimi oboma. Budú môcť byť ešte spolu?

Rovnako ako štvrtá séria, aj piata bude dostupná na Netlixe, kde by si si už teraz mala vedieť pozrieť aj všetky predošlé série. Zatiaľ je v piatej sérii naplánovaných 16 častí a prvých 8 častí bude mať premiéru už 21. augusta 2020. Zvyšné epizódy zatiaľ dátum premiéry nemajú, ale veríme, že nebudeme musieť dlho čakať. Aj ty sa už nevieš dočkať pokračovania? Zatiaľ si môžeš pozrieť najlepšie Luciferove zábery, ktoré zverejnili na oficiálnom instagramovom profile.

View this post on Instagram

our bbs are out here looking 🔥🔥🔥 #lucifer

A post shared by Lucifer (@lucifernetflix) on

View this post on Instagram

season 4 first lewks #snaccs #lucifer

A post shared by Lucifer (@lucifernetflix) on

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.