Za minulý rok sa štatistiky pozerania filmov a seriálov výrazne zvýšili. Do značnej miery k tomu prispela aj pandemická situácia, ktorá ľudstvo zasiahla. Ak hľadáš zaujímavý seriál, ktorý by si si dnes pozrela, si tu správne.

Prezradíme ti, aký seriál ti najviac ladí ku znameniu.

Baran

Odvážny Baran je veľmi dynamický a má v sebe odhodlanie žiť úspešný život. Ničoho sa nebojí a jeho najlepšia vlastnosť je vodcovstvo. Niekedy je tvrdohlavý, no to len v prípadoch, ak si myslí, že má pravdu.

Tvojím seriálom je Narcos.

Býk

Býk je veľmi predvídateľný a má vyvinutý šiesty zmysel. Taktiež miluje  výrazné vône, experimentovanie v kuchyni a je emočne vyrovnaný. V niektorých situáciách sa však dostane na povrch jeho prchká povaha.

Tvojím seriálom je You (Ty).

Blíženci

Človek v znamení Blížencov sa nikdy nevie koncentrovať. Je veľmi zvedavý, o všetkom by chcel mať prehľad a jeho „dve duše v jednom tele“ mu nedovoľujú dosiahnuť harmóniu.

Tvojím seriálom je Sabrinine desivé dobrodružstvá.

Rak

Usmievavý Rak je vždy dobre upravený, optimisticky naladený a vie druhému pomôcť. Občas sa cíti tak, akoby mu chcel každý ublížiť a preto je veľmi uzatvorený.

Tvojím seriálom je Winx saga: Osud.

Lev

Lev je veľmi otvorený človek, vyžaruje z neho prirodzené sebavedomie a pozná zásady etikety. Správa sa slušne, no zároveň chce na seba upriamovať pozornosť a robiť rozruch.

Tvojím seriálom je Koruna.

Panna

Ten, kto sa narodil v znamení Panny, je vyhradený na poriadok. Všetko musí mať svoje miesto a nenávidí, keď je v izbe neupratané a veci sú rozhodené po zemi. Zakladá si na dokonalosti a racionálnom zmýšľaní.

Tvojím seriálom je Bridgertonovi.

Váhy

Tento človek bude celý život hľadať odpovede na otázky, ktoré sa týkajú jeho bytia. Raz je dole a raz hore – taký je život, no Váha to pociťuje dvakrát viac. Preto sa sústredí na to, aby bola aspoň psychicky v poriadku.

Tvojím seriálom je Anne s „e“ na konci.

Škorpión

Záhadný Škorpión miluje tajomstvá a priťahuje problémy. Napriek tomu je veľmi vzdelaný a má racionálny pohľad na svet. Nič nevidí ružovo, no taktiež nie je stále v slzách.

Tvojím seriálom je Papierový dom.

Strelec

Strelec je šťastné dieťa, pretože sa mu v živote darí najviac zo všetkých znamení. Do čoho sa pustí, všetko vyjde podľa plánov a nič sa nepokazí. Jeho vzhľad len kopíruje jeho povahu – dokonalosť.

Tvojím seriálom je Lucifer.

Kozorožec

Niektorí ľudia majú len plané sľuby a skutky nikde. To neplatí o Kozorožcovi. Tento človek splní vždy všetko čo sľúbi a to sa odráža aj na jeho živote. Je naplnený dobrými ľuďmi.

Tvojím seriálom je Stranger Things.

Vodnár

Človek v znamení Vodnára je veľmi rýchly, flexibilný a vie sa situáciám prispôsobovať ako chameleón. Vždy je ochotný pomôcť ľuďom, ktorí sú v núdzi a dať im čo potrebujú.

Tvojím seriálom je Zaklínač.

Ryby

Citlivého človeka v znamení Ryby sa dotkne aj ten najmenší vtip o jeho živote. Napriek tomu sa nevzdáva, je plný bojovného ducha a ide si za svojimi snami. Má to v živote ťažké, no snaží sa a rozhodne nechce klesnúť na dno.

Tvojím seriálom je Elita.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.