Michael Kmeť, ktorého fanúšikovia poznajú pod menom Separ, má za sebou neskutočne ťažké obdobie. I keď mu do cesty prišli zdravotné prekážky, je dôkazom toho, že človek musí bojovať v každej chvíli a nevzdávať sa.

34-ročný hudobník na konci minulého roka vyšiel von s informáciou, že prekonal rakovinu. Choroba ho dostihla v čase celosvetovej pandémie, pričom na vlastnej koži zistil aj to, aký zákerný vie byť koronavírus. Veľké zmeny sa nedejú len v jeho zdravotnom stave, po minuloročnom oznámení rozchodu so speváčkou Tinou sú aktuálne v rozvodovom konaní.

Všetko však perfektne zvláda a snaží sa život vychutnať naplno. Avšak isté zmeny na ňom ostali viditeľné.

Kombinácia všetkých udalostí v jeho živote sa odrazila na jeho výzore. Váha mu ukazuje podľa Nového Času až o 30 kíl menej ako kedysi. K svojmu zdraviu sa vyjadril aj v poslednom príspevku na Instagrame, ktorým chcel poslať jasný odkaz všetkým ľuďom.

Je haluz, že som bol na 50 vyšetreniach, od pneumológa, kardiológa až po neurológa a všade mi povedali, že mám organizmus vo výbornom stave. Prevencia je cesta moji zlatí, a keď sa vám niečo nezdá, ísť za iným lekárom a vypočuť si viac názorov, neni hanba. Pretože nič neni dôležitejšie, jak dôjsť na podstatu problému VČAS.

Aj keď po rozchode s Tinou, s ktorou vychovávajú 2 deti (Lea z jej predošlého vzťahu a spoločnú dcérku Tiu Lilianu Annu) to vyzeralo, že sa rodina vráti úplne k sebe, nestalo sa tak. Napriek tomu však udržujú perfektné vzťahy. Spoločne strávili aj luxusnú dovolenku v Dubaji. Po Separovom boku teraz figuruje mladá kráska, tanečnica Cynthia Tóthová, s ktorou si užil exotický Zanzibar. Možno aj ona je jedným z dôvodov, prečo si reper drží optimistickú myseľ.

Zdroj: cas.sk

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.