Separ a Majk Spirit
Instagram/fightnightchallenge

Včera celý internet zaplavil obrovský športový event. Ak aj nesleduješ šport, určite si postrehla, že viacero celebrít sa stretlo v boxerskom ringu. Hlavný bod programu bolo stretnutie medzi rapermi Separom a Majkom Spiritom. Prekvapivo, favorit prehral a svoj prvý zápasnícky opasok získal Michal „Majk Spirit“ Dušička. Jeho protivník však vôbec neskončil dobre a na Instagrame prezradil, že už pred zápasom nebol v dobrej kondícii.

Iba pred dvoma dňami si posielali drsné odkazy aj napriek tomu, že Majk v minulotýždňovej Citronáde na RTVS povedal, že sa majú radi. Tvrdil, že hoci sa nestretávajú a nič proti sebe nemajú, sú kamaráti. Bolo to iba divadlo pre fanúšikov?

Separ neskončil najlepšie

Separ už dlhšie pozýval svojich fanúšikov na hviezdnu Fight Night Challenge. Dva týždne pred udalosťou sa ale raperovi stala nepríjemnosť v podobe zranenia„Dva týždne pred zápasom som dostal nechutný direkt a mal trojitú trieštivú zlomeninu nosa,“ priznal pod poslednou fotkou na svojom Instagrame. A veru, že tesne pred zápasom jeho nos nevyzeral dobre.

Každý Separa považoval za víťaza, no zápas nakoniec nevyhral. Keby neutrpel zranenie, možno by sa zápas vyvinul inak. Jeho protivník vyhral a potetovaný Separ z ringu odchádzal so sklonenou hlavou a vreckovkami v nose.

Nechcel sklamať fanúšikov

„Ďakujem všetkým za obrovskú podporu, aj napriek prehre,“ vyznal sa na Instagrame. „Nechcel som klamať ľudí a skipnuť zápas jak p*ssy, tak som proste nastúpil. Riskoval som a v podstate aj vedel, že to nebude ok. V prvom kole mi ho Spirit roz*ebal a ja už som sa len fajnovo dusil krvou po zbytok polovičného zápasu, ktorý sme ukončili, lebo sa proste nedalo fungovať ďalej,“ priznal Separ.

„Tú bolesť a návaly krvi, ktorými sa dusíš, proste neoklameš. Súper bol pripravený a ja mu gratulujem k výhre! Ľuďom, ktorí písali jak sme klauni a že to je všetko dohodnuté, sme snáď zavreli ústa. Veľké percento z nich si ani nedokáže predstaviť, čo všetko musíš obetovať a koľko driny za tým je, kým sa postavíš polonahý pred desaťtisíce ľudí s tým, že sa tam ideš biť. Extrémny rešpekt všetkým fighterom!“ doplnil raper.

V našej GALÉRII uvidíš, ako Separov nos vyzeral, a veru, že to nebol vábivý pohľad. Veď posúď sama: 

Zdroj: Instagram/separ_dms

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News