Raper Separ

Separ má v poslednej dobe veľmi rušné obdobie plné koncertov. Známy slovenský raper sa ale na svojich predstaveniach nevyhne nepekným situáciám. Minule sa zranil jeden z fanúšikov a teraz sa doňho rovno jeden pustil. A veru, že z toho je veľká kauza, ktorá sa nezaobišla bez nadávok. Vyjadrenia ešte možno nájdeš na raperovom instagramovom profile.

Iba nedávno sme napísali článok, ktorý ťa určite šokoval. Na Separovom koncerte totiž došlo ku krvavému úrazu. A teraz prišilo ďalšie nepríjemné prekvapenie. Do jedného z najznámejších slovenských raperov sa pustil jeden z fanúšikov. A to iba kvôli malichernosti. Veď to posúď sama.

Raper Separ
zdroj: Instagram/separ__dms

Separ nebol spokojný

Tak ako každý víkend, aj tento mal Separ plný koncertov. A predvčerom bol jeden, ktorý ho naozaj naštval. Nebol totiž stotožnený s tým, ako mu zvukár naladil mikrofón. Priamo počas koncertu a priamo na pódiu sa to teda snažil napraviť. Ako to vyzeralo, uvidíš vo videu nižšie.

Tak čo si o tom myslíš? Svoj názor z prvej ruky Separ vyjadril ešte v skoršom príbehu na Instagrame. „Mám ďalších xy koncertov, na ktorých je ďalších xy ľudí, ktorých ja nemôžem sklamať a nevystúpiť len preto, že som zachrípnutý. Lebo som kričal kvôli niekomu, kto nevedel doladiť svoju aparatúru,“ povedal nahnevaný raper.

„Keď tam ja nechám 110 percent, na tom stage-i, tak chcem, aby to urobil aj zvukár. A keď je mu to jedno a nerobí čo má, tak budem vždy zlý na zvukárov, keď budú pri***aní,“ pokračuje vo videu na svojej sociálnej sieti.

Fanúšik nevynechal nadávky

A na spevákove vyjadrenie takmer ihneď zareagoval jeden z fanúšikov. Ten ale nevynechal nepekné nadávky. „Všetci tam odohrali na tom istom zvuku. Všetci hrali úplne bez problémov, nikto nepovedal pol slova na zvuk,“ začal fanúšik v jednom zo svojich videí, ktoré sa dostalo k raperovi.

„Potom došiel tento chudák a len aby mal pozornosť, len aby okolo neho bolo nejaké vau, tak zo seba musel robiť k****a, že je tam zlý zvuk. 15 minút mu tam vraj utierali stage, lebo ževraj bol mokrý, pritom ten stage bol mokrý od začiatku. No neviem, čo mám k tomuto povedať, katastrofa. Separ je sedlák,“ vyjadril sa na záver.

Jasné, že Separ si takéto správanie nenechal a fanúšikovi to ihneď vrátil. A to dvojnásobne. Keď rapera poznáš aj ty, vieš, že si toto len tak nenechá. Okrem toho, že protiúder vrátil priamo vo videu, ešte aj natočil vlastné.

„Chcem poprosiť všetkých ľudí, čo máte ešte nejaký rozum. Nemajte potrebu vyjadrovať svoj názor za každú cenu na internete a sypať na niekoho h*vná. Pokiaľ sa vás to netýka alebo vás niekto neosočuje verejne, tak sa nemusíte ku všetkému vyjadrovať, fakt to nie je potrebné a už dupľom nie sypať takéto s***ky do otvoreného priestoru, kde si to ľudia posielajú a dostane sa to ku každému, komu to je adresované. Je v pohode zostať ticho,“ povedal Separ.

A čo si o tejto kauze myslíš ty? Zareagoval fanúšik a raper adekvátne alebo to bolo všetko prehnané?

Zdroj: Instagram/separ__dms

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News