Je späť a poriadne to rozbalila! Selena Gomez pred pár týždňami vydala dve nové skladby a každý v nich hľadal skryté významy, ktoré by sa mali týkať jej nevydareného vzťahu s Justinom Bieberom. Vyzerá to tak, že mladá speváčka našla v živote šťastie, no tento raz zalovila v iných, než mužských vodách.

Ide v šľapajách svojej speváckej kolegyne Miley Cyrus, ktorej nerobilo problém priznať svoje lesbické chúťky? Selena totiž pred pár dňami všetkých prekvapila, keď sa objavila na koncerte svojej kamarátky Julie Michaels, s ktorou má aj spoločnú skladbu Anxiety. Keď sa s Juliou na pódiu lúčila, nechýbali objatia a vrúcny bozk na pery, ktorý šokoval všetkých prítomných fanúšikov.

zdroj: youtube.com/ We The Selenator

Neskôr sa k tomu pridali aj spoločné fotky na sociálnych sieťach a vyznania lásky. Selena k ich spoločnej fotke napísala: „Moja láska, moje srdce a moja duša ♥“ a Julia jej v komentári neostala nič dlžná. Odpovedala Sel, že jej láska k nej má nevyčísliteľnú hodnotu.

View this post on Instagram

My love, my heart and my soul @juliamichaels 🖤

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez) on

Vyzerá to tak, že dievčatá to spolu myslia naozaj vážne, pretože sa rozhodli nechať potetovať. Vybrali si amorove šípy, ktoré majú symbolizovať ich lásku, o ktorej tvrdia, že bude naveky. Nám neostáva nič iné, len sa nechať prekvapiť, či to spolu myslia naozaj ako partnerky, alebo sú len veľmi dobrými priateľkami. Každopádne im to prajeme! 🙂

zdroj: instagram.com/selenagomez

Pozri si video, v ktorom sa po koncerte pobozkali

Ich spoločná skladba Anxiety

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.