Instagram/berguzarkorel

Každá milovníčka romantických filmov si pri mene Šeherezáda vybaví iba jednu tvár. A tou je herečka Bergüzar Korel, ktorá si zahrala v úspešnej tureckej telenovele Tisíc a jedna noc, hlavnú postavu. Tá našla v príbehu svoju lásku v bohatom mužovi menom Onur, no ich sympatie sa preniesli z televíznych obrazoviek aj do reality. 

Známy seriál mal svetovú premiéru v roku 2006 a o 3 roky na to sa Bergüzar vydala aj v skutočnosti za herca menom Halit Ergenç. Odvtedy majú v súkromí svoju vlastnú šťastnú telenovelu. Len pred pár týždňami sa im narodilo dokonca už tretie dieťa. Po dvoch synoch im do rodiny pribudlo vytúžené dievčatko.

Trojnásobní rodičia, ktorí žijú v Istanbule sa tak tešia nie len z 11-ročného Aliho a len ročného Hana, ale už aj z dcérky, ktorá dostala meno Leyla. Herečka si pôrod celkom rýchlo zopakovala, keďže medzi dvoma najmladšími deťmi je malý vekový rozdiel.

Známi herci si však svoje súkromie a rodinu naozaj strážia, preto tváričky detí či iné veci z ich domova veľmi neukazujú. Avšak, na sociálnych sieťach sa filmová Šeherezáda podelila o krásne a emotívne momenty, ktoré sprevádzali jej pôrod. Najnovšie pridala aj samostatnú fotografiu s dcérkou v náručí. Pozri, ako šťastne na nej vyzerá!

Emotívne chvíle pred pôrodom dcérky

Mama a dcéra na krásnej fotografii

Zdroj: Instagram/berguzarkorel

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News