Sebaláska

Sebaláska sa dá prejaviť rôznymi spôsobmi. Niektoré z nás si ju prejavujú tak, že si kupujú drahé darčeky, idú na luxusné dovolenky alebo si doprajú tú najkvalitnejšiu profesionálnu starostlivosť za veľké peniaze. Je to v poriadku, ale nie každá z nás si to môže dopriať. 

Mám pre teba dobrú správu, sebaláska nespočíva len v tomto, prejaviť si ju môžeš aj inak, a to aj vďaka týmto 4 každodenným maličkostiam.

Večerný relaxačný rituál

Nepotrebuješ na to nič špeciálne, len seba, tvoje obľúbené kozmetické produkty, horúci kúpeľ alebo sprchu a príjemnú hudba. Dopraj si nejaký čas, aby si si to poriadna užila. Aby si vypla po celom namáhavom dni a aby si sa uvoľnila.

V každodennom zhone na to často zabúdame, ale je to krásny rituál na konci dňa, pomocou ktorého sa poďakuješ svojmu telu a samej sebe za to, že si zvládla ďalší náročný deň.

Rande sama so sebou

Tak, ako by si sa tešila na rande s milovaným partnerom, rovnako by si sa mala tešiť aj na rande sama so sebou. Veď seba tiež miluješ, no nie? Vymysli si nejaký super program na deň a uži si ho v spoločnosti tej najdôležitejšej osoby – seba. Ak nevieš, čo by si mohla podniknúť, v tomto našom článku nájdeš super tipy na rande sama so sebou.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane. 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife