Každá z nás sa s niekým podobným v živote stretla. A nie len to. Niektoré z nás neskončili len pri schôdzke. Pod vplyvom emócii, hormónov, túžby či alkoholu sa ocitli na jeho zozname.

Niektorým vstúpil do života, pomotal hlavu a zlomil srdce, pre niektoré neznamenal vôbec nič a iné si od neho dokonca odniesli suvenír, ktorý nakoniec museli zveriť do rúk odborníkom ženského zdravia. Čuduj sa svete, sú aj také, ktoré sa s ním rozhodli stráviť život a nedajú naňho dopustiť. Hovorím o „mužskej pobehlici“.

foto: pinterest

Vo všeobecnosti je známe, že počet žien, ktorý sa vystriedal v mužovej posteli, je podstatne vyšší, ako počet mužov v tej ženskej. Tento fakt je spoločnosťou tolerovaný a do istej miery podporovaný.

V súčasnej filmovej produkcii by som mohla nájsť hneď niekoľko príkladov, kedy je merítkom mužnosti práve počet žien, ktoré mužovi podľahli. Okrem iného sa to naša drsnejšia polovička snaží ospravedlniť tým, že ich reprodukčný systém im umožňuje splodiť časovo neobmedzený počet potomkov a vyťahujú na nás biologické predpoklady.

sleduj_youtube_kanal_odzadu_sk

Sexuálny život, či už muža alebo ženy, je naozaj individuálny a veľmi osobný. A to, že je pestrý, nemusí hneď znamenať, že človek nie je schopný usadiť sa…

Takého „usadlíka“ poznám osobne. Trojciferné číslo, ktorým sa stále vyťahoval, bolo pre väčšinu ľudí nereálne a nepredstaviteľné. My, ktorí sme ho poznali lepšie, sme vedeli, že sa slečny z okolitých dedín na seba v autobuse nepozerajú vražedným pohľadom náhodou. Keď už som si myslela, že je to beznádejný prípad a v budúcnosti ho nečaká nič iné, len titul starý mládenec, zjavila sa ona. Tento obrat o stoosemdesiat stupňov spôsobil to, že som si o tri roky zháňala šaty na svadbu…

Bz21PuJIYAA5JIafoto: elitedaily

Takže je schopný sa usadiť? No možné to je… Možno to neplatí pre každého, ale áno, aj macho, ktorý na svojej prestíži v partii krvopotne (snáď len potne) pracoval, je ochotný stráviť život s jedinou ženou.

Vernosť a oddanosť je neistý pojem pri všetkých mužoch. Možno ťa sklamal práve ten, ktorý bol na prvý pohľad celkom neškodný a jeho bývalé by si vedela spočítať na prstoch jednej ruky. Koniec koncov, počet mileniek je stále len číslo, ale ak je vysoké, tak to na človeka nevrhá dobré svetlo. A aj napriek tomu sa medzi nami nájdu také, ktoré vyhľadávajú práve takýto typ muža. Poraziť totiž ťažko a dlhodobo budované ego, si okrem iného vyžaduje aj uznať vlastné nedostatky.

Takže ak si si ním doteraz nebola istá, zamysli sa nad tým, že si možno jeho najväčší triumf v živote. Pretože prekonávanie samého seba je predsa to najväčšie víťazstvo zo všetkých.

Komentáre