Príjemné teplé letné večery pomaly nahrádzajú chladnejšie noci a rána, čo niekedy spôsobuje, že poriadne ani nevieme, ako sa obliecť. Ak počas leta nedokážeš na sebe strpieť nohavice a uprednostňuješ radšej vzdušné šaty, máme pre teba riešenie, ktorým sú šaty s dlhým rukávom.

Šaty s dlhým rukávom sú praktické v každom ročnom období, no najviac žien ich zvykne nosievať práve koncom leta a na jeseň. Dôvod je jednoduchý. Vonku už nie je tak horúco, aby si si mohla obliecť krátke šaty, no zároveň ešte nie je ani taká zima, kvôli ktorej by si musela siahnuť po nohaviciach.

V obchodoch nájdeš desiatky rôznych šiat s dlhými rukávmi. Vyberať si môžeš podľa farby, strihu či použitého materiálu. Najlepšie na tom je, že ich môžeš zladiť nielen s lodičkami a sandálmi, ale aj s čižmami a niektoré dokonca aj s teniskami.

Prinášame ti inšpiráciu, aby si mala prehľad o tom, čo môžeš v obchodoch nájsť. Takýmito kúskami určite nikdy nič nepokazíš, preto by šaty s dlhými rukávmi mali byť súčasťou tvojho šatníka.

Inšpirácie na šaty s dlhými rukávmi

View this post on Instagram

Saturday Strolls 🌾 @comino.couture Dress AD

A post shared by Rachel ward (@rachelward_e) on

View this post on Instagram

Ciao bellezza! @millyhobbs #HM #HMxME #regram

A post shared by H&M (@hm) on

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.