Seriálová Carrie Bradshaw je známa skôr záľubou v nosení vysokých podpätkov, ako tenisiek. Dokonca sa často písalo o tom, že si herečka kvôli postave spisovateľky v seriáli Sex v meste a kvôli noseniu lodičiek zničila nohy. Že by konečne presedlala na pohodlnejšie tenisky? 

blog.opovo.com

Sarah po svojej kolekcii lodičiek z roku 2014, línii malých čiernych a nedávnej kolekcii kožených kabeliek s názvom „The Seven Essentials“, prichádza s novým kúskom, ktorým všetkých prekvapila.

Herečka nedávno na svojom instagramovom konte zverejnila krátke video, kde predstavuje svoje vôbec prvé tenisky z novej kolekcie. Ide o trblietavé strieborné topánky na nízkej podrážke, ktoré sama označila ako „meteor sneakers“. Ak sa pozrieš bližšie, nejde tak ani o tenisky ako o športovejšiu verziu sandálok. Podľa jej slov sú to tenisky určené na letné dni, ktoré sa vymykajú klasickému dizajnu tenisiek.

sleduj_youtube_kanal_odzadu_sk

Pre dievčatá, ktoré nemajú klasické tenisky v obľube, je to možno dobrá voľba, ako dopriať nohám v lete trochu pohodlia. Sú určené na denné aj večerné nosenie. Sú dostupné v obchodných sieťach Bloomingdale´s, Zappos Luxury a Saks. Cena topánok je 255 dolárov.

dailymail.com

Komentáre