Sarah Jessica Parker. Úspešná herečka a producentka, no z môjho pohľadu najmä veľmi štýlová a kreatívna žena s precíznym vkusom. Preslávila sa vďaka ikonickej postave Carrie Bradshaw, nezadanej novinárky, ktorá vo svojom stĺpci s názvom Sex v meste analyzuje každú príhodu z newyorských večierkov. V tomto obľúbenom seriáli sa však prejavila ako kvalitná dizajnérka. Jej cit pre módu je neuveriteľný! Kombinovanie farieb, vzorov či materiálov jej ide od ruky. Svoje outfity vždy dokonale doladí od hlavy po päty či už ide o športový look, pravú eleganciu, alebo ležérny štýl.tumblr_nbdj47suhd1ss6pm5o1_500

Odzadu.sk
Staň sa blogerkou

foto: tumblr.comlarge-1foto: tumblr.comtumblr_no8xfl7czg1tljeq2o1_1280foto: tumblr.com

Svoje módne cítenie konečne stelesnila do svojich návrhov. Použila kvalitné materiály, pridala štipku šikovnosti, estetiky a svojho jedinečného vkusu ,a tak sa jej sen stal skutočnosťou. Pri tvorbe topánok sa primárne inšpirovala 70. rokmi, ktoré boli typické voľnosťou. Bolo to obdobie hľadania vlastnej identity bez módnych pravidiel.

Svoj účet na Instagrame zapĺňa rôznymi videami z jej obchodu, a tak nám ponúka malú ochutnávku jej prekrásnej kolekcie, v ktorej nám predstaví malé čierne šaty, kabelky, šperky, no vrcholom budú samozrejme topánky.

In just slightly over an hour… #monumental

A post shared by SJP (@sarahjessicaparker) on

 

Značka SJP sa vo svojej plnej kráse predstaví 8. decembra v Marylande, čiže nepôjde o milovaný New York, v ktorom žije alebo L.A., kde pracuje. Ak si raz splníte svoj sen navštíviť Ameriku, toto miesto si zapíšte do must visit zoznamu!

cover foto: weheartit.com