Známeho amerického herca Samuela L. Jacksona môžeme poznať z mnohých filmov, v ktorých hral bezcitného drsňáka. V súkromnom živote to však má presne opačne. So svojou manželkou Latanya Richardson Jackson oslávili už 40. výročie svadby. Toto číslo je skutočne obdivuhodné, no aj oni sa museli najprv v partnerskom živote správne zladiť. Herec informoval na svojom instagramovom profile, ako sa mu podarilo nájsť s pani manželkou ten správny rytmus.

Samuel L. Jackson účinkoval vo filmoch ako sú: Pulp Fiction, Divoký Django, Zabijakov osobný strážca (The Hitman’s Bodyguard), Avengers a mnoho iných. Povedala by si na neho, že je to skrytý romantik? Svojej manželke venoval nádherný odkaz. Tieto slová jej závidí nejedna žena.

„Pred 50 rokmi sme začali tancovať, bola to všetko zábava a hra. Pred 40 rokmi o tomto čase sa to stalo skutočnosťou! Pomalý ťah našich spojených životov, niekedy som viedol ja, niekedy ona. Nakoniec sme našli rytmus, ktorý nemal svojho vodcu, ale hýbali sme sa ako jeden,“ napísal v poste.

„Stále sme zlepení, bok po boku, držíme jeden druhého a nepokrývame toľko podlahy, ale vlastníme a milujeme ten priestor, ktorý je náš. Šťastné výročie!“ zaželal svojej manželke. Na závej jej venoval ešte tieto slová plné citov: „Ľúbim ťa za to, že ma držíš na nohách a v rytme už 18 250 dní. Moja duša vďaka tebe spieva. Nemeň melódiu, s tancom sme ešte neskončili,“ uzavrel. Brala by si aj ty takéto vyznanie od toho svojho?

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.