Máš tu najväčšiu dračicu, čo vždy ide do najhlbších hlbín vášne. Máš ten typ vernej, sexy ženy, čo si kvôli tebe večer vyberie najlepšie šaty, učeše vlasy a namaľuje si úsmev na tvár. Máš ten typ ženy, čo cez deň na sebe maká, čo neleží ako lata, ale v posteli príbeh s tebou skladá.  Ten typ ženy, čo má nula percent umeliny, oči z najjasnejších hviezd, plné veľké pery, nos ako gombička, prsia také akurát. Nemusíš ich hľadať, ale  ani ti nerozbijú hlavu. Pracuje na sebe a pre teba. Žiadna škrata ani otrava, je to pre každého normálneho muža, sladká „potrava“. Máš ten typ, za ktorý by bojoval každý, žiadna štetka, ale pri tých všetkých dnešných riadna stár, takých žien už nájdeš iba pár. Je ti verná, nepýta keš, dá ti voľnosť, úsmev, lásku – a ty máš na tvári ešte vrásku?tumblr_o9not2TAdb1s9h769o1_500

Odzadu.sk
Staň sa blogerkou

foto: napoleonfour

Stále máš pripomienky. Vždy nájdeš niečo, čo sa ti nepáči. Tak čo chceš, lebo vždy, keď pozriem do tvojej tváre, vidím už len chlad.  Máš ma ešte rád? Keď nie, prečo to neukončíš? Prečo neoddelíš jednu cestu na dve, nech nájdeš, čo chceš a ja nájdem toho, ktorý to, čo ma tvorí, dokáže oceniť? Jednou rukou ma tak púšťaš, ale druhou ma znova pritiahneš. Dáš mi dýchať, a potom ma dusíš. Prečo? Sám nevieš, čo chceš? Tak to povedz, daj mi vedieť. Nebaví ma čakať a tápať, a hľadať odpovede či hrať hru na čo myslím, keď v jednom byte sa s tebou trýznim. Nebudem čakať večne, lebo raz ten výbuch vo mne začne. Dobre to vieš, aj tak nepovieš čo chceš. Keď na teba kričím, že si nájdem chlapa lepšieho ako si ty, pýtaš sa spätne, či som hlúpa, lebo žiaden nie je ako ty.

Lenže srdiečko, jediné, čo ti patrí, je ten byt a trochu ešte aj môj cit. Ale ja ako osoba, zdvihnem zadok, zamávam a budeš sa starať sám o všetko, o čom som sa starala ja. Uvedom si, čo máš doma a čo ťa tam vždy čaká, lebo čas sa ti kráti a ja nemám rada prelietavého vtáka. A skutočnosť je taká, že môj plamienok lásky k tebe dohorieva a srdce pobolieva. Takže čoskoro nájdem si toho, čo ho láskou s radosťou popolieva. Tak daj odpoveď, inak zostaneš sám a v hlave na nás spomienok pár.

foto: thoughtcatalog.com