Sajfa

Patrí k najznámejším a najúspešnejším slovenským moderátorom. Práve tie najväčšie celebrity sú obsadzované do známych šou, akou je nepochybne aj Let’s Dance. Prečo sa však Matej „Sajfa“ Cifra na parket doteraz nepostavil? Na túto otázku odpovedal v rozhovore Fun rádia s Jánom Ďurovčíkom.

43-ročný moderátor a influencer, je vo svete šoubiznisu ako doma. Na lákavé ponuky sa rozhodne nemôže sťažovať, i keď v poslednom období si určite váži viac čas so svojou rodinou. S manželkou Veronikou Cifrovou Ostrihoňovou majú 2 deti – dcérku menom Sára a chlapčeka, ktorý dostal meno Šimon Koloman.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by © Sajfa (@sajfa)

Sajfa by sa vraj hanbil

Aj keď sa zdá, že ostrieľaný moderátor je pred kamerami ako ryba vo vode, odhalil, že pri jednej šou by cítil hanbu. A to práve v Let’s Dance, odkiaľ dostal v minulosti ponuku na účinkovanie. Priznal sa s tým v rozhovore s jedným z porotcov, Jánom Ďurovčíkom.

„To ti poviem úprimne, volali ma v minulosti, dávno, že by som išiel aj ja možno tancovať. Ale Jano, ja by som sa tak hanbil pred tebou, že koniec. Ja by som normálne nešiel kvôli tomu, že ty si tam,“ vyjadril sa. Podľa jeho slov tam majú ísť ľudia, ktorí netancujú zo srandy a nie sú šašovia. Ďurovčík ho odbil s tým, že hanbu by si urobil iba v prípade, že by sa správal ako magor.

Čo myslíš, obstál by Sajfa na parkete pred Ďurovčíkom?

 

View this post on Instagram

 

A post shared by FUN RÁDIO Slovensko (@jasomfunradio)

Zdroj: funradio.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News