Parfumy milujeme všetky, mladé dievčatá aj zrelé ženy,  bez ohľadu na to, v akej životnej fáze sa práve nachádzame.  Zbožňujeme ten pocit, keď sa môžeme zahaliť do tohto nádherne voňavého, neviditeľného závoja. S krásnou vôňou sa cítime oveľa príjemnejšie.  Nadobúdame pocit tajomnosti, ktorý nám zdvíha sebavedomie, v konečnom dôsledku sme aj viac sexy.

Je pomerne náročne nájsť si svoju charakteristickú vôňu, takú, ktorá dokonale vystihne našu osobnosť, no zároveň v nás zvýrazní a pozdvihne našu individualitu. Máloktorá z nás má takéto šťastie, úprimne všetkým týmto ženám závidím. Žiaľ, väčšinou sa mi zapáčia notoricky známe parfumy, ktoré používa mnoho ďalších žien. Možno aj preto, lebo radšej siahnem po overenej klasike. Uvedomujem si, že ak chcem zachovať moju jedinečnosť, je potrebná zmena, musím vyhľadávať menej populárne parfumy. Ak máš podobný zámer, neprestávaj čítať.

Chloé je názov najobľúbenejšej vône medzi nežným pohlavím. Tento parfum predstavil rovnomenný parížsky módny dom ešte v roku 2008. Napriek tomu, že je na trhu už 6 rokov, stále ho preferuje viac ako 40 000 žien po celom svete, čo rozhodne nie je zanedbateľné číslo.  dbfba885abb8fb1177b2fd0c09e9b022Foto: pinterest.com

Musím sa priznať, že aj ja som v istej dobe tomuto prekrásnemu kvetinovému parfumu podľahla. Je veľmi ženský, elegantný a sexy, pritom nie je zbytočne presladený ani vulgárny. Vôňa je zabalená v peknom flakóne s roztomilou ružovou mašľou. Jeho nositeľkou je žena, ktorá pôsobí navonok jemne a hanblivo, avšak vo vnútri skrýva aj zlé to dievča. Je oblečená v rezervovaných čiernych šatách, pod ktorými nosí dráždivú čipkovanú bielizeň.  V tomto popise som sa našla celkom ľahko a určite mnoho ďalších z vás tiež, a tak sme prispeli k vysokému číslu jeho obdivovateliek.

sleduj_youtube_kanal_odzadu_sk

Ak si sa do Chloé zamilovala, rozhodne ťa nechcem presvedčiť o tom, aby si ju prestala používať. Mne osobne začal prekážať fakt, že mnoho žien, nielen v mojom okolí, nosí úplne identickú vôňu.  Zachovanie individuality je pre mňa veľmi dôležité. No toto je iba môj osobný názor, ak si o Chloé skutočne presvedčená, konaj tak, ako to cítiš a ostaň jej verná.  Koniec koncov, tvoja spokojnosť by mala byť tvojou prioritou.

Foto: flickr.com

Komentáre