Rok 2017 pomaly ale isto zatvára svoje dvere. Väčšina vlasových trendov, ktoré zaplavovali všetky časopisy a sociálne siete odchádzajú do zabudnutia spolu s číslom sedemnásť, ale len a len preto, že otvárajú dvere pre nové trendy, ktoré prídu s novým rokom 2018. Do nového roku ešte chvíľka zostáva, ale Odzadu už teraz pozná vychytávky, ktoré budeš chcieť pre svoje vlasy aj ty.

Odzadu.sk
Staň sa blogerkou

Kučery 
Kučery opäť dostávajú zelenú. Ale nie len malé ale poriadne vlny. Zamýšľaš sa, či také kučeravé vlasy môžu byť trendom? Môžu! Ak patríš k ľuďom ako ja a narodila si sa s prirodzene kučeravými vlasmi, ktoré si doteraz skrývala za dokonale vyžehlenú hrivu, môžeš dať svojej žehličke dovolenku, pretože prirodzené a poriadne kučeravé vlasy bude chcieť mať v roku 2018 každá, pretože podľa vlasových stylistov nastupuje pravidlo- čím hustejšie, tým viac sexy!

CURL CRUSH @sarahangius

A post shared by Hairstyles (@hair.style) on

 

Vrkoče
Vrkoče sú neodmysliteľnou súčasťou vlasovej módy. Pri správnom stylingu vrkoča dosiahneš veľmi dievčenský look. Nezabúdaj, vrkoče sú vynikajúci lapač pohľadov.  Tento veľmi obľúbený vlasový účes si môžeš spraviť na mnoho spôsobov a vždy vyzerajú dobre. Najviac sa hodia dievčatám s dlhými vlasmi ale aj my s tými krátkymi dokážeme prilákať na ulici pohľady.

Yay or Nay??? #hairsgallery

A post shared by @ hairsgallery on

 

Mega uhladená cestička

Dôvod na radosť nemajú len prirodzene kučeravé dievčiny ale úspech budúci rok budú mať aj majiteľky rovných vlasov s dokonale uhladenou cestičkou v strede hlavy. Väčšina celebrít už na svoj instagram tento trend s radosťou prezentuje a prezrádza, že uhladené pramene sú IN za každých okolností. Tento trend je ideálny pre dlhé ale aj krátke vlasy a ver mi, možno ti to príde akoby si sa vrátila späť v čase ale na ulici s týmto vlasovým trendom neostaneš bez povšimnutia.

Ofinový comeback 

Ak si si to ešte stále nestihla uvedomiť sedemdesiate roky hlásia svoj comeback a s nimi aj vlasový look rebelky, ktoré obohatili obľúbené ofiny. História sa opakuje nie len v oblečení ale aj vo vlasových trendoch a tak vlasový stylisti vyhlásili, že ofinky sú opäť v hre. Vieme, že sa nehodia každému ale pokiaľ sa pre ne rozhodneš skús sa inšpirovať nejakou známou celebritou. Ja ti za inšpiráciu dávam napríklad Taylor Swift, ktorá je týmto vlasovým trendom známa dlhé roky.