Photo by Jose Chomali on Unsplash.com

Niektorým mužom trvá dospievanie dlhšie. Vo veku, kedy sú ženy pripravené na vážny vzťah, niektorí muž chodia z párty na párty. Presne také sú aj tieto mužské znamenia. Ak chceš niečo viac, mala by si sa im vyhýbať.

Strelec

Tento muž je veľmi praktický. Nehľadá romantiku, ani ženu, ktorá by ho oslnila. Na vážny vzťah nie je pripravený, pretože ešte nie je schopný obetovať pre niekoho svoj vzácny čas. Strelcove voľnočasové aktivity vyžadujú jeho plnú pozornosť – žene by sa potom nemohol venovať naplno. Chce si užívať život, pokiaľ môže.

Bude ešte dlho trvať, kým nájde ženu, ktorá ho dokáže skrotiť a pochopí jeho život. Dovtedy bude sám a radšej investuje do svojich koníčkov.

Rak

Muž, ktorý je narodený v znamení Raka, veľmi rád flirtuje. Každú ženu vie zahrnúť komplimentmi a nikto mu neodolá. Napriek tomu, že môže mať hociktorú, to so žiadnou nemyslí vážne. Chce si ešte užiť, pretože sa bojí toho, že to v manželstve nestihne. Svadbou pre neho bezstarostný život končí.

Dovtedy si chce užívať a kým ho nezbalí krásna a osudová žena, žiadnej nebude verný. Podľa jeho filozofie je lepšie, keď má na výber viac žien, než len jednu každý deň.

Blíženci

Tento muž je nepredvídateľný. Nikdy ti neposkytne útočisko, ani bezpečie – žije na hrane. Adrenalín je jeho druhé meno a dobrovoľne vyhľadáva nebezpečné atrakcie. To, čo platilo včera, nemusí platiť dnes. Nemáš pri ňom istotu a nikdy ti nič nesľubuje. Vie si zohnať ženu na jednu noc, ktorá bude naladená rovnako. Bez záväzkov.

Dokým poriadne nedospeje, bude vo všetkom ľahostajný a na ničom mu nebude záležať.

Vodnár

Muž v tomto znamení má veľmi svojský humor. Nezapáči sa ti, dokým ho nespoznáš. Je okúzľujúci, pretože si vie udržať svoju slobodu a nezávislosť. Ako priateľ je skvelý, no ako budúci muž (tvojich detí 🙂 ) je nepoužiteľný.

Miluje život vlka samotára a nehodlá sa ho vzdať.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy