Rok 2017 pomaly ale isto končí. Tento rok však priniesol veľa nových trendov. Niektoré za to stáli ale našli sa medzi nimi aj také, ktoré sa módnym trendom nedajú nazvať. Nový rok rovná sa nové trendy. My v Odzadu už ale so stopercentnou istotou môžeme povedať, s ktorými módnymi trendmi zažiariš v roku 2018.

Odzadu.sk
Staň sa blogerkou

Móda ide každým rokom dopredu. Niektoré retro kúsky sa dostávajú medzi must have kúsky tvojho šatníka, iné zase upadajú do zabudnutia. Odzadu ti ponúka TOP 5 kúskov, ktoré budú IN nasledujúci rok.

1. Široké nohavice 

Tento typ nohavíc sedí na chudé aj plnšie typy postavy, takže aj keď budeš mať po Vianociach nejaké to kilečko na viac, nemusíš sa báť, že ti tento typ nohavíc nebude sedieť. V móde však aj naďalej ostávajú aj nohavice s cigaretovým strihom a klasika, úzke džínsy.

ราคา 650.- กางเกงยีนส์เอวสูง8ส่วนสีดำ ปลายขาแต่งดอกไม้ งานเย็บแน่น เนื้อผ้ายีนส์ยืด สีดำพลางให้ดูขาเล็ก ตัวนี้ทรงสวยใส่แล้วเก็บทรง ใส่สบายไม่อึดอัด ห้ามพลาดกันนะคะ ถ่ายจากสินค้าจริง Size XL เอว(waist) 32"-34" สะโพก(hip) 38"-42" เป้า(crotch) 10" ยาว(length) 34" XXL เอว(waist) 34"-36" สะโพก(hip) 40"-44" เป้า(crotch) 10" ยาว(length) 34"

A post shared by กางเกงยีนส์ jeans_like (@jeans_like) on

2.Vrstvenie

Vrstvenie je módny „doplnok“ každej zimy. Budúci rok však nebude v móde len cez zimu, ale aj počas teplejších ročných období. Vzory, látky či dĺžky budú budúci rok trendom. Zažiariš so svetrami alebo bundami po kolená, taktiež kimonové strihy či dĺžky.

3. Rozparky sú sexy

Pútavý detail na šatách, sukniach či nohaviciach už síce poznáme ale tento trend bude must have v tvojom šatníku od začiatku budúceho roka. Tento trend preslávila najmä herečka Angelina Jolie a o tom, že sa ujal nepochybujem, pretože si získal veľkú obľubu u nejednej ženy. Pri tomto trende však treba myslieť na jedno základné pravidlo, že menej je niekedy viac aby si neodhalila zo seba viac ako by si chcela.

Yes or No? @allegrashaw

A post shared by Fashion Selection 🦄💕 (@fashion.selection) on

4. Rifle

Nohavice sme tu už mali. Rifle sú ale súčasťou šatníka každej baby, nepochybujem, že aj tvojho. V kaki farbách, hnedé, biele, dnes nájdeš rifle v každej farbe. Ale budúci rok bude fičať najmä modré, klasické rifle, či už budú tmavomodré, staromodré je jedno, hlavne nech sú jednoducho obyčajné.

5. Funny ponožky

Ak patríš medzi odvážne ženy, ktoré sú za každú srandu tak tento trend ťa rozhodne poteší. Čím viac crazy ponožky, tým viac in. Obrázky, guľôčky, farby, je jedno aký motív na  nich budeš mať, pokiaľ ich zladíš k jednoduchému oblečeniu vyniknú.

Crazy Christmas Sock Party #remaxcondosplus #crazysocks

A post shared by Re/max Condos Plus Corp. (@remaxcondos) on