Pexels/Andrea Piacquadio

Intímny život dvoch ľudí vie byť niekedy poriadne komplikovaný. Je všeobecne známe, že ženy sú v posteli tie, ktoré túžia po podriadenosti a nemajú chuť prevziať iniciatívu. Taktiež majú niekedy problém s tým, aby dosiahli uspokojenie. Stáva sa to aj tebe?

Pokiaľ s tým bojuješ tiež a si z toho zúfalá, toto je pre teba. Rady, s ktorými zažiješ ohňostroj nie len v mysli, no hlavne tam dole.

Tvoj partner na to musí ísť pomaly

Na toto partnera poriadne priprav. Mužovi totiž stačí len pár minút, no tebe to môže trvať celé desiatky. Nie je na tom nič zlé, každý je individuálny a je to v poriadku. Tvoj partner musí vedieť, že nemôže začať zhurta, no radšej postupne pridávať na tempe. Môžeš ho navigovať, čo má robiť, aby ti to bolo príjemné – bozkávanie nôh, hladkanie chrbta, šepkanie slovíčok…

Vyskúšaj naladiť vhodnú hudbu

Telesné spojenie je viac, než len samotná aktivita, ktorá sa odohráva v spálni. Je to o prepojení teba a tvojho partnera. Je to zmyselné, plné lásky, no na druhej strane veľmi pikantné a odvážne. Pokiaľ nemôžeš dosiahnuť uspokojenie, navrhni partnerovi aby ste to skúsili pri hudbe. Pomôže ti to rýchlejšie sa uvoľniť.

Odporúčame napríklad starú klasiku:

Musíš mu dôverovať a milovať ho

Toto je základná vec, na ktorú by si si mala dávať pozor. To pravé uspokojenie nezažiješ s niekým, komu nebudeš dôverovať a prechovávať k nemu city. Iba s tým správnym mužom dosiahneš v posteli to, o čom večer čítaš v ženských románoch. Len pri osudovom mužovi bude v tebe horieť oheň celú noc.

Pri danej aktivite nemôžeš myslieť na nič iné

Určite to poznáš, pretože ženská myseľ sa len tak nezastaví. „Musím oprať špinavú bielizeň, čo také navarím na večeru, ako asi vyzerám, keď som v tejto polohe, musím poliať kvety…“ Mohli by sme pokračovať do rána. Keď chceš zažiť kvalitné a rýchle uspokojenie, tvoja myseľ musí byť čistá a pokojná. Snaž sa pred danou aktivitou meditovať, alebo počúvať relaxačnú hudbu.

Nos do postele zvodnú spodnú bielizeň

Nie nadarmo sa hovorí, že šaty robia človeka. Ak budeš do postele nosiť zvodné oblečenie, pridá ti to na sebavedomí a rýchlejšie dosiahneš TEN cieľ. Nebude sa to páčiť len tvojmu priateľovi, no aj tebe. Prinesie vám to samé výhody, pretože bude na teba hrdý (akú má príťažlivú priateľku) a ty budeš sama so sebou spokojná, a tak sa rýchlejšie uvoľníš a odovzdáš.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating