Ruža pre nevestu

Ľutuje napokon svoje rozhodnutie? Súťažiaca, ktorá zo šou Ruža pre nevestu vypadla už skôr, pre TV Markíza prezradila, že je s Tomášom po finále v kontakte a plánujú sa stretnúť.

Takmer presne pred týždňom Televízia Markíza odvysielala finálnu časť šou Ruža pre nevestu. Počas 12 týždňov si podnikateľ Tomáš vyberal svoju vyvolenú. Ňou sa napokon stala YouTuberka Petrana, s ktorou sa ale 5 mesiacov potom rozišiel.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Do finále sa však dostala aj veterinárka Mirka, ktorá si myslela, že ona je pre neho tá pravá. A hoci najprv tvrdila, že jeho rozhodnutie akceptuje, potom sa víťazke doslova vysmiala a nazvala ju manipulatívnym dieťaťom, ktorému išlo len o peniaze a výhru.

Obe finalistky v poslednej 12. časti priznali, že sa do Tomáša zaľúbili. A hoci pre Petranu to už je minulosť, Mirka ho má stále rada a v jej srdci má špeciálne miesto. V kontakte však nie sú. Atraktívny podnikateľ, ktorý žije v Bangkoku, má záujem o stretnutie s inou súťažiacou, ktorá vypadla už skôr. Ľutuje, že si napokon nevybral ju?

Ruža pre nevestu pokračuje aj v ich súkromí

V kamarátskom kontakte s Tomášom je práve Marcela, ktorá bola pre podnikateľa veľmi atraktívna a iskrilo to medzi nimi. Plánujem si s ním dať kávičku, keď príde na Slovensko, takže uvidíme,“ povedala atraktívna čiernovláska pre Markízu.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

„Po šou už je nejaká doba, takže o citoch sa hovoriť nedá. Ale stále ho mám rada ako človeka,“ dodala a priznala, že to, čo bude ďalej ukáže asi až ich stretnutie.

Zdroj: TV Markíza

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News