Pexels/Gabriel Bastelli

Ako si na tom s horoskopmi? Veríš im? Ver či nie, i znamenie zverokruhu ti vie niekedy prezradiť to, čo by si si možno za iných okolností ani nevšimla. Napríklad, ktoré znamenia zverokruhu majú najväčšiu tendenciu podviesť svojich partnerov. V tomto článku ti predstavíme skupinu znamení mužov, ktorých slabé miesto je práve nevera! Dokážu veľmi rýchlo podľahnúť krátkemu flirtu s druhou. Preto buď pri nich viac obozretná.

Vodnár

Muži narodení v tomto znamení patria medzi koketníkov, ktorí nemajú zábrany začať si s hociktorou inou, i keď doma leží oficiálna partnerka. Priťahujú ich najmä ženy typu „dievča od vedľa“ a partnerky si zvyknú hľadať práve v kruhu priateľov. Čo ich však vie trošku pribrzdiť je, ak s ním budeš zdieľať vášeň pre rovnaké záujmy. Vo svojej podstate to nie sú zlí muži, postarajú sa o teba, len proste majú slabosť na ženy!

View this post on Instagram

Peaky

A post shared by Shawn Mendes (@shawnmendes) on

Býk

Býk sa len málokedy vie uspokojiť s málom, respektíve, jednak si potrebuje pohýčkať ego a zároveň mu nestačí to, čo má doma. Ak ho prestane baviť partnerka, svoj osobný život si okorení aférkou. Na čo ale má slabosť je, keď je žena sama sebou a nehrá sa na topmodelku z Instagramu. Práve také ženy vedia očariť Býka na plnej čiare. Takže práve sme ti predstavili “liek”, ako predísť nevere.

Škorpión

Pozor! Riziko nevery takmer stopercentné. Bohužiaľ, ale práve Škorpióni majú povesť neverníkov ako hrom. Je to muž, ktorý ti dokáže poriadne počariť, ale takto to urobil aj ďalším x ženám. Je naozaj veľká pravdepodobnosť, že nebudeš jediná. Nedaj bože, ak sa začne nudiť. To ťa vymení hneď, ale košom ti len tak nedá. Ako získať teda priazeň takéhoto muža? Miluje ženy, ktoré rady skúšajú nové veci. Neboja sa zmeny a nežijú len stereotypom. Zrovna toto znamenie zverokruhu nenávidí nudu a zaužívané pravidlá či systém. Takže experimentuj a buď jeho kráľovná!

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy