Instagram/iamraffaelecerracchioofficial

S chlapmi je život ako na hojdačke. Raz si vo vzťahu s tým dobrým, ktorý ti splní všetky želania, lenže to ti nestačí. Začneš si preto s mužom, ktorý je „bad boy“ a potom si plná smútku a sklamania. Uvedomíš si, že si s ním nemala ísť do vzťahu.

Upozorniť ťa vedia aj nasledujúce znaky. Ak muž disponuje týmito vlastnosťami, nezačínaj si s ním.

Rozpráva len o sebe

Myslíš si, že to rande dopadne skvele. Si pripravená, na sebe máš to najlepšie oblečenie a v hlave máš témy, o ktorých sa môžete rozprávať. Realita je však úplne iná, pretože muž ťa nepustí k slovu a stále rozpráva len o sebe. Drahá, sebeckého chlapa naozaj nepotrebuješ. Možno to rande aj vydržíš, no ak by si sa s ním dala do vzťahu, bolo by to horšie. Vôbec by o teba nemal záujem.

Nemá žiadne záľuby

Ráno vstane, ide do práce, poobede príde a sadne si pred televíziu. Nad vzťahom s týmto mužom ani neuvažuj, pretože by ťa psychicky zničil. Nikam by ťa „nepúšťal“cítila by si sa pri ňom ako v zlatej klietke. Bránil by sa tým, že keď nejde nikam on, nemusíš ísť ani ty.

Myslí si, že vie všetko najlepšie

Typ chlapa „všade bol, všetko videl“. Myslí si, že sa nikdy nemôže pomýliť a bude sa s tebou hádať aj vtedy, keď bude pravda jasná. Byť zamilovaná do tohto chlapa by ťa obralo o mnoho energie, preto sa ho stras ešte predtým, než sa z toho stane niečo väčšie.

Podceňuje ťa

Muž, ktorý ťa ani raz nepochváli, no vždy sa ozve „ja som to hovoril,“ keď sa ti niečo nepodarí, nie je správny. Áno, nikto nie je dokonalý a nie každému sa darí deň za dňom – to však neznamená, že je vo vzťahu priestor na podceňovanie a podkopávanie sebavedomia. Práveže by to malo byť naopak – v epicentre lásky by vždy mala fungovať motivácia a podpora.

Stará sa o svoj vzhľad viac ako o teba

Narcis. Chlap, ktorý sa viac zaujíma o svoje telo a vlasy, než o teba, nie je vhodný typ na dlhodobý vzťah. Určite už vieš, že krása po čase zmizne. Aj tie najkrajšie ženy a najkrajší muži, budú raz starí a tvár im budú zdobiť vrásky. Tohto muža naozaj nechaj tak a radšej hľadaj rozumného s dobrým srdcom.

Zavolá ti len vtedy, keď to vyhovuje jemu

Lepšie povedané… len vtedy, keď sa nudí. Vždy keď ho zavoláš ty, nemá čas, je mimo mesta, pracuje alebo je ďaleko? Nie je to náhoda, proste sa nechce stretnúť. Zabudni na neho. Pokiaľ by išlo o pravú lásku, toto by vôbec nerobil. Naopak, túžil by sa s tebou stretávať každý deň.

Vulgárne sa vyjadruje o svojej rodine

Znak, ktorý ti prezradí mnoho. Napríklad to, ako by sa po čase správal k tebe – bez rešpektu, bez úcty a hlavne, bez lásky. Nadáva na svojich súrodencov, na mamu alebo na otca? Pusť ho k vode. Nikto by sa o svojej rodine nemal vyjadrovať škaredo, pretože má iba jednu a môže o ňu kedykoľvek prísť.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating