Pexels/Ben Mack

Lev

Tento človek sa o teba postará najlepšie z celého zverokruhu. Je veľmi milý, pozorný a starostlivý. Pozornosť je vo väčšine prípadov jazyk lásky tohto znamenia, preto ju rád dáva, no ešte radšej prijíma. Cestovanie pre neho nie je prioritou, pretože by musel byť dlho sám (alebo len s jedným človekom) a to by jeho povahe neprospelo.

Je veľmi spoločenský a potrebuje okolo seba veľa známych ľudí, nie neznáme miesta a krajiny. Taktiež potrebuje mať všetko blízko, nie aby za niečím cestoval deň alebo aj dva. V tom nevidí zmysel.

Váhy

Nerozhodný človek v znamení Váh dokáže prežiť celý svoj život na jednom mieste. Tak dlho hľadá, skúša, porovnáva, rozmýšľa a vymýšľa, až z cestovania nikdy nič nie je a rozhodne sa zostať doma. Kvôli tejto vlastnosti cíti tlak z okolia, no nenecháva to len tak. Dokáže bojovať za spravodlivosť a to, že je len doma a nikam nechodí, si vie obhájiť.

Potrebuje mať jednoducho všetko dokonalé a keď to také nie je, tak sa radšej do toho nehrnie. V živote požaduje veci (no aj zážitky) v čo najvyššej kvalite, preto má s cestovaním problém. „Low cost“ cestovanie naozaj nie je pre neho.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy