instagram.com/kyliejenner

Niekto by povedal, že Kylie randila za svoj život s niekoľkými hviezdami, no opak je pravdou. Za svoj život mala len dva vážne vzťahy a jeden z nich je aktuálny.

CODY SIMPSON

Čerstvý expriateľ Miley Cyrus, Cody Simpson s Kylie randil v roku 2011, ale ich vzťah trval len pár týždňov. Krátko po ich rozchode sa Cody dal dokopy s modelkou Gigi Hadid, ktorá má v súčasnej dobe dieťa so spevákom Zaynom Malikom.

JADEN SMITH

Síce ich vzťah nikdy oficiálne nepotvrdili, bolo viac než jasné, že dvojica má k sebe veľmi blízko. V roku 2013 sa Kylie začala stretávať s Jadenom Smithom, synom Willa Smitha. Jaden dokonca zoznámil Kylie so svojou dlhodobou priateľkou Jordyn Woods, s ktorou sa stali najlepšími priateľkami. Až do roku 2018, kedy svetom preletela informácia o škandále Jordyn Woods s Tristanom Thompsonom. Kylie s ňou odvtedy nekomunikuje.

Keď sa jej Seventeen pýtal na Jadena, Kylie vysvetlila: „Nemám priateľa, ale chcela by som“. Nie je známe, ako dlho párik randil, ale o dva roky neskôr sa Kylie dostala do menšej potyčky s vtedajšou novou priateľkou Jadena, Amandlou Stenberg. Amandla sa negatívne vyjadrila k účesu Kylie a Kylie ihneď zareagovala.

Kylie a Jaden si nakoniec k sebe cestu našli, ale už len ako kamaráti. Po nejakom čase sa stretli na koncerte Justina Biebera a vyzeralo to, že si rozumejú a všetko zlé je už dávno zažehnané.

Tak a teraz sa už dostávame k dvom vážnym vzťahom, ktoré mala/má Kylie Jenner.

TYGA

S rapperom Tygom to bola naozaj veľká láska. Prvýkrát sa zoznámili v roku 2011 na oslave 16.narodenín Kendall Jenner, keď mala Kylie iba 14 rokov, zatiaľ čo Tyga mal už 21. O tri roky neskôr, v roku 2014, sa začali sledovať na sociálnych sieťach a strávili spolu aj 17.narodeniny Kylie. V tomto čase mal Tyga dlhodobú priateľku, Blac Chynu, s ktorou bol aj zasnúbený. Avšak iba pár dní po narodeninách zásnuby odvolal.

V roku 2014 sa teda Kylie a Tyga stali neoficiálne partnermi. Potvrdili to halloweenským couple kostýmom, ktorý zdieľali na instagrame. Obaja však stále tvrdili, že medzi nimi nič nie je a sú len priateľmi. Ako darček k 18.narodeninám však Kylie od Tyga dostala Ferrari za takmer pól milióna dolárov, a po mnohých špekuláciách sa nakoniec rozhodli svoj vzťah potvrdiť.

Bohužiaľ, ich vzťah sa v roku 2017 skončil. Iba niekoľko týždňov po tomto hroznom rozchode pristihli paparazzi Kylie ako sa drží za ruky na Coachelle s Travisom Scottom.

TRAVIS SCOTT

Travis je momentálnym, zatiaľ oficiálne nepotvrdeným, partnerom Kylie. Pár má spolu aj dieťa, dcéru Stormi Webster.

Kylie a Travis sa dali dokopy v apríli v roku 2017. Stretli sa na Coachelle, kde Travis vystupoval. Okamžite medzi nimi preskočila iskra, a tak sa Kylie rozhodla, že pôjde s Travisom na jeho tour, ktorej prvou zastávkou bola práve Coachella. Kylie v interview s GQ prezradila :„Po Coachelle mi povedal, že ide na tour. Povedali sme si a čo teraz? Očividne je niečo medzi nami. Tak som sa rozhodla, že na tour idem s ním“.

Iba o mesiac neskôr Kylie otehotnela. Nikto to však celý čas nevedel. Kylie sa podarilo tehotenstvo tajiť a ukrývať pred celým svetom až takmer do pôrodu. Svetu oznámila narodenie svojho dieťatka až videom na Youtube, ktoré venovala svojej dcérke Stormi. Tá sa narodila 1.februára 2018.

V roku 2019 TMZ prezradilo, že Kylie našla v telefóne Travisa „až príliš priateľské správy s inými ženami“. Hneď ako sa táto informácia dostala do sveta, Travis si deaktivoval všetky sociálne siete a dokonca aj svoju svetovú tour zrušil.

V októbri 2019 sa pár oficiálne rozišiel. Po rozchode zostali údajne dobrými priateľmi, tak či tak, muselo to medzi nimi kvôli dcérke fungovať. Iba o pár mesiacov neskôr (marec 2020) sa dali neoficiálne dokopy. Koncom októbra pridala Kylie po veľmi dlhom čase na svoj instagram fotku s Travisom, na ktorej majú k sebe celkom blízko. Fanúšikovia sa teda začali okamžite pýtať, či sú spolu. Oficiálne sa k tomu ešte nevyjadrili, no trávia spolu veľa času a fotky od paparazzov dosvedčujú, že dvojica si k sebe opäť našla cestu.

Zdroje: seventeen.com, insider.com

 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating